Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • ... tu na rozdiel od vojska panuje pořádek.... kázeň je to nejdúležitejší..... dovolte mi odejít

  • SEW

    si mohol povedat ze ides tiez ..... inak na prd sa fotili tie hodinky tam pod tymi svetlami bolo takmer nemozne spravit normalnu fotku

  • Toto sú plnené … tie sa k masu nedávajú ….

  • …. Je mi ľúto … mame problem pokryť Grobske reštiky a vyhnúť sa nadávkam bežných ľudí ak nemáme na voľný predaj … a je to potravina bez konzervantov cca 85% zemiak … takze rychle kazenie … max dva dni chladnička alebo mrazak …. A nechceme viac, tam už by sme nevedeli udržať kvalitu pod kontrolou …

  • …. Je mi ľúto … mame problem pokryť Grobske reštiky a vyhnúť sa nadávkam bežných ľudí ak nemáme na voľný predaj … a je to potravina bez konzervantov cca 85% zemiak … takze rychle kazenie … max dva dni chladnička alebo mrazak …. A nechceme viac, tam už by sme nevedeli udržať kvalitu pod kontrolou …

    rozumiem a musím len povedať SUPER :thumbup:

    A stitch in time :D

  • Chalani Branoz Marian666 keď niekoho citujete a má vložené obrázky tak ich v citácii zmažte - normálne ako keď mažete text. Keď nezmažete, obrázky sa zobrazujú zbytočne znova a zaberajú priestor. Obrázky sa v citácii zobrazujú ako text - označené červenou. Ak je tam aj pokec, ten nemažte .

    A stitch in time :D