Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Po dlhšom čase som si dnes, len tak, z dlhej chvíle zadovážil tieto krpane. Rýchlovka - prečítal som si inzerát, ozval sa, kúpil - 70min. Nefungoval pusher, tak som ich hneď musel rozobrať, ale už deň preklápa ako má, vymenil som sklíčko a trocha ich vyčistil a takto to dopadlo…


    Tempus Fugit

  • Užite deň chalani … ja sa dnes flakam

  • Dnes skúšam kožu . Mne to príde vhodnejšie , a hlavne pohodlnejšie ako pôvodný kovový ťah ( predajca písal že pôvodný , hoci je spona značená ZIM ) .

    Čo vy na to , odborníci ? ;)

  • … u mne dobrý

  • Perfektna fotka 👌

    Neviem si sice predstavit, ze by som taketo hranace sam nosil, ale vyzeraju super :)

    ... ... aj Betina ( je 21 ročna dizajnerka a majitelka znacky - neuveritelne prijemne stvorenie) mi po kupe mojich prvych dakovala za odvahu nosit nieco nezvicajne.....ked som ich sem daval prvy krat cakal som skor kritiku nez kladny ohlas.... nie kazdemu sa asi pacia no stretavam sa presne s tym nazorom ako mas ty...... ja ich nosim nesmerne rad.... ale to asi kazdy tie svoje..... dnes mam 3je a cakam na tie heavenly dalsie budu az 2024...60-70s su premna inspirativne po dizajnovej stranke asi v kazdom odvetvi 8)

  • Este jedna vydarena zo vcera. Na slnku ta siva trochu ozije :)

    ... inak oni toho života moc nepotrebujú.... su nadherné v tej svojej jednoduchej dokonalosti.... nič nabubrelé ....

  • No tieto sú super a na ďalšie dvoje si nepamätám :?: :!: to by som určite neprehliadol 😳 či :?: sem s nimi :!:

    uz tu boli vsetky ..... dvoje maju rucicky zo zlteho zlata , graphite a comet streak ( to su tieto posledne a este su tam s bielymi rucickami z iridium platina... tie maju v urcitom uhle tmavy cifr a v inom dopade svetla modry cifr.... teraz idem na floorbal zajtra ich sem dam vsetky na mega maradonu

  • ... ... aj Betina ( je 21 ročna dizajnerka a majitelka znacky - neuveritelne prijemne stvorenie) mi po kupe mojich prvych dakovala za odvahu nosit nieco nezvicajne.....ked som ich sem daval prvy krat cakal som skor kritiku nez kladny ohlas.... nie kazdemu sa asi pacia no stretavam sa presne s tym nazorom ako mas ty...... ja ich nosim nesmerne rad.... ale to asi kazdy tie svoje..... dnes mam 3je a cakam na tie heavenly dalsie budu az 2024...60-70s su premna inspirativne po dizajnovej stranke asi v kazdom odvetvi 8)

    presne 60.-70.roky boli super, auta, budba, baby...