Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • ja zase nevidim ani H*** na tom potentovanom lizacom mobile ... ked fotim auto, tak je to len odhadom ...

    Ja sa nesťažujem . Na blízko vidím fajn , to znamená že v robote skoro stále bez skiel a inak šoferovanie, TV a inak cylindre 🤪

    A stitch in time :D

  • Ja som mal najprv na blizko, neskor pribudla dialka, tak som vlacil dvoje…pred par rokmi ma to prestalo bavit a zaobstaral som multifokal, cire aj slnecne a som za vodou ^^akurat pri zmene dioptrii to stoji trochu viac ;)..aj tak musim mat v robote citacky na pocitac a doma este jedny do foroty… nuz je to narocne s nami slabsiezrakymi :)

  • Ja sa nesťažujem . Na blízko vidím fajn , to znamená že v robote skoro stále bez skiel a inak šoferovanie, TV a inak cylindre 🤪

    tak to mas opacne ako ja

    ja tom naopak, na blizko nevidim, na dialku mam okuliare, ale zvladol by som to aj bez.

    hej ja som takto isto. akurat ze do blizka je to uz fakt kriticke a zistil som ze s tymi co mam vidim lepsie aj do dialky, hoci ano, tu by som ako tak zvladol aj bez... no nic, case solved, nosim tie moje nove ray-bany uz nonstop a kvalita zivota, aspon co sa tyka zrakoveho vnimania o kus lepsia. a na vecernej prechadzke foto, aj ked tie iste hodinky ale obcas si zasluzia aj novy obrazok :)

  • tak to mas opacne ako ja

    hej ja som takto isto. akurat ze do blizka je to uz fakt kriticke a zistil som ze s tymi co mam vidim lepsie aj do dialky, hoci ano, tu by som ako tak zvladol aj bez... no nic, case solved, nosim tie moje nove ray-bany uz nonstop a kvalita zivota, aspon co sa tyka zrakoveho vnimania o kus lepsia. a na vecernej prechadzke foto, aj ked tie iste hodinky ale obcas si zasluzia aj novy obrazok :)

    Tiez to mam takto. Klasika, s vekom sa to zacina na blizko rozmazavat. Dlho som vzdoroval, ruky natahoval :D , az som minuly rok kapituloval, bo uz fakt hovno vidim na blizko. No tusim veru uz aj na dialku je to kusok lepsie s tymi brylami, ale este hrdinsky vzdorujem 🤣

  • ved to, a vyberaj a skusaj potom hodinky v obchode, ked prd vidis a okuliare nemas :D :D :D

    v sobotu v Bystrici vo WOW som takto skusal MIDO OCEAN STAR TRIBUTE na nereze. vsetko sa mi lesklo, prd som videl, a nie detaily, tak som to musel vzdat. poucenie z krizoveho vyvoja? ked sa idu obzerat hodinky, tak mat pri sebe okuliare :D

  • Tiez to mam takto. Klasika, s vekom sa to zacina na blizko rozmazavat. Dlho som vzdoroval, ruky natahoval :D , az som minuly rok kapituloval, bo uz fakt hovno vidim na blizko. No tusim veru uz aj na dialku je to kusok lepsie s tymi brylami, ale este hrdinsky vzdorujem 🤣

    presne, mne inak roky dozadu bolo napriklad soferovanie s okuliarmi vylozene neprijemne a teraz uz som zistil ze aj na dialku je to s nimi lepsie. menime sa veru vekom...
    OP su stale rovnake... rovnako vyborne... a tesi ma ze ich tolko nosis, vzdy ich tu rad vidim :)

  • … posledný zápas sezóny

  • Pekný deň prajem.

    Ja mám asi šťastie, 50r a hodinky vidím, len nerozoznám dátum na mechanických keď je malé okienko. Na blízko na malé detaily mi treba tak 1 1,5 dioptrie. Na diaľku vidím ako orol.