• tohle je ten nejlevnější co existuje, teda myslim ... 450 Kč, na blbnutí stačí :) dnešní model už líp vychytali, je tam pojistka, aby se ta posuvná spona nerozepínala. Tenhle mi to občas provedl a zůstal viset jen na háčku.

    Novej s pojistkou

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Jsem doma, takže z ruky rovnou na šutr, když někdo budete kupovat vintage, dávejte pozor (mimo jiné) jestli cifr není tištěnej na papír, musíte ho pak jedině vyměnit za něco origo. Tohle origo je.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Táto. :)

    V první chvíli, než mi docvaklo, že nejsem na domácím hřišti mě napadlo: A sakra, nějaký dítko o kterém nevím se teď začíná hlásit ... a pak mi to docvaklo!!! Normálně desetina vteřiny hrůzy ::d a za vším jen jedno stejné slovo.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Štajni mě stále bavěj, ale je otázka co dál. Určitě divery, určitě safír, určitě cena do 500 Eur. Pohled na GMTéčka mě stále baví, to zpravování je neuvěřitelný, velikost a hmotnost střižený pro mojí absolutní pohodlnost, takže asi zůstanu u Štajnů a protože jsem byl na vážkách, asi vezmu i ty druhý, který byly v původním výběru. Dvoje konstrukčně velmi podobný hodinky a přitom každý jiný. To by mohlo fungovat.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tiez som mal podobnú dilemu..skúsil som teda Seika SKX009..nechytili ma za srdce ako štajny..tak ich vačšinou nosí priateľka..zistil som pri nich aj to, ze veľkosť 44 na štajnoch je pre mna vhodnejšia, menšie by som uz nechcel..a kedze sa opat blížia Vianoce bude treba napisat jeziskovi :)...mam vyhliadnuté dva modely, uvidim pre ktory sa v poslednej chvíľy rozhodnem ..


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

  • Ze Seika myslím stále jen na želvy, klidně stejnej model co jsem měl, ale moje porovnání recenzí dopadlo jednoznačně, takže po cca 10 kusech od Seika můžu říct s největší pravděpodobností jsem s nima skončil. Výjimkou bude nabídka, kterou nelze odmítnout. Štajni jsou úplně jinej level, bohužel.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mne sa tie seika stale páčia, preto som ich kupoval..pozeral som tie štajny ocean forty four pepsi ale tam su len GMT a to je pre mna nevyuzitelne, inak škoda, hned by som ich bral..


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

  • 44 GMT maj možnost safírový lunety a tam svítěj i indexy, moc pěkný a velká chyba pane Štajne, že ji neděláte i na 42. Hned bych věděl co dál. Ta GMT ručička ty hodinky skvěle oživuje a i když ji vůbec nepotřebuju, dodává jim to, co od designu a barev u hodinek přesně chci. Třeba jim to docvakne :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • By si potom dostal na holu :)

    Máš pravdu v tom, jak jsme si psali, že není nutný mít stejný hodinky, nebo správněji ... podobný hodinky dvakrát. Nebudu teď řešit nic, uvidíme co na to Ježíšek, kterej se blíží. Do tý doby přece musim mít GMTéček plný zuby. To rozhodne.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • I přesto, že jsem je v recenzi dost strhal hlavně kvůli tahu a sponě, jsou to jedny z mála hodinek, po kterých je mi smutno. Ať je Seiko jaký chce, která jiná značka mi dokáže nabídnout tolik day-date modelů? Žádná. A to mi prostě chybí.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1