Watchesfanovo bloudění

  • Dovolím si zde pozdravit všechny fanoušky a milovníky hodinek nejen na tomto fóru, ke kterým se s dovolením počítám i já. Nejsem žádný fotograf, ale i tak pár kousků z toho co bylo i z toho co je dávám do tohoto vlákna. Není toho moc a není to nic moc extra. (Některé fotky hodinek, co mi prošly rukama, vzaly za své i s diskem PC.) Ale osobně si myslím, že nejdůležitější je ta radost která nás naším koníčkem, pro někoho i zaměstnáním, provází.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mňa zaujali aj tie hodinky na profilovej fotke čo máš. Čo je to zač ? :)

  • Mňa zaujali aj tie hodinky na profilovej fotke čo máš. Čo je to zač ? :)

    Je to obrázek z jednoho částečně načatého, ale zatím nedodělaného projektu. Možná mu jednou přijde čas v úpravách pro GMT, v jiném pouzdře, v jiné době a s jinými lidmi. Možná. Zatím ho ponechme jeho virtuálnímu životu ;)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Každopádne je to zaujímavé :super:

  • tú fotku som už videl, ale fakt si nepamatám čo to bolo.. :D
    a inak vitaj na fóre :) hodinky super ! a mám pocit že máš podobnú kuchyňu ako máme doma my :) Tie certiny čo máš som videl vo verzii bez chrona naživo a tie sú velmi podarené, aj keď na moju ruki nie vhodné :D

    A inak.. pekné sviatky ti prajem !

  • Děkuji za přání, s ním se přidávám i já vám všem, prostě krásný a pohodový svátky vánoční.
    Jestli jsi tu fotku již viděl a nemůžeš si vzpomenout kde, zřejmě Tě nezaujala natolik a já bych mohl vyhlásit bludišťáka, jenže jsem chudý chlap s hordou dětí, tak nemám žádnou cenu pro vítěze, tak to nechme raději být, dost jsem přemýšlel, jestli tento avatar použít, přece jen je to spojení s mou další identitou, ale potom jsem si řekl...proč vlastně ne.
    K té kuchyni, což je sice silně of topic, ale snad nevadí. Můžeme mít podobný materiál, kuchyň je dělaná na míru do baráku podle mého návrhu.
    A k Certinám, tohle byla konkrétně limitka, jaká nebo k čemu, to už bych musel hledat, ale pro mně tenhle model s i bez chrona zřejmě nadlouho zůstane jedním z nejpovedenějších potápek od Certiny.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ahoj ta foto je z návrhu limitky Davosa 4 živly ktorá sa nakoniec pretransformovala do limitky RAF.. teda ak sa nemýlim ;)


    Odesláno z mého Passport pomocí Tapatalk

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • vrátim sa k offtopicuj, aj naša kuchyňa je robená na mieru, takže ano, asi máme len rovnaký použitý materiál a tie "držiaky" či čo to je. ale vyzerá to dosť podobne :)

  • Ďakujem a vítam ta na fóre, máš dobrý vkus na hodinky

    Odesláno z mého Passport pomocí Tapatalk

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Kubo007: máme velmi podobný vkus, souzeno podle kuchyně ::d , to mě těší .
    Stepecken: díky za přivítání.
    A s dovolením si sem přidám pár fotek číselníku péóček, myslím, že svou jednoduchostí a perfektním zpracováním nemůže urážet nikoho, narozdíl od mnou dělaných fotek :rouge: , špatná kvalita, špatný čas i datum.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Na jednom podobnom fóre som sa zúčastnil predvianočnej súťaže, ktorú v zábavnom duchu organizoval Misoo. Obsadil som pekné prvé miesto, o ktoré som sa delil ešte s jedným kolegom. Misoo nás perfektne rozsúdil a ja vyhral peknú tematickú šiltovku firmy Laco. Včera mi prišla a tak týmto ďakujem Misoovi za pekný darček a za teripetie s poštou a poštovným. Ale hlavne mu patrí moja vďaka, že drží slovo. Takže Misoo, ešte raz vďaka: :amen: (použil som tvoju fotku: :super: )

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Dám to sem, kam jinám. Kamarád za mnou přišel s prosbou, že má hodinky po zemřelé mamince, která je dostala darem od babičky, že nejdou a jestli na ně mrknu. V duchu jsem si říkal, že to bude nějaká fashion quartz buži a doufal, že půjde jen o výměnu baterie.
    Opravdu je přinesl a první pohled na ně mě přesvědčoval, že se nepletu.


    Hodinky jsem otevřel, spíš rozložil, protože způsob konstrukce se rozhodně nedá považovat za uzavřený, jednotlivé díly se do sebe jen zasouvají a k mému překvapení zjistil, že jsou to ruské mechanické hodinky s ručním nátahem. Stačilo odstranit drobné smítko blokující vlásek a hodinky jdou. Určitě potřebují servis, ale i tak jsem byl mile překvapen.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1