• mam 17cm cca zapastie

    Tak Ty jsi zhubnul, já vycházel z tvé info v profilu, 17 už je na 44 opravdu málo. To je pak jak bambule, která nesedí a kdo si myslí že ano, nikdy neměl déle na ruce hodinky správného rozměru.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak Ty jsi zhubnul, já vycházel z tvé info v profilu, 17 už je na 44 opravdu málo. To je pak jak bambule, která nesedí a kdo si myslí že ano, nikdy neměl déle na ruce hodinky správného rozměru.

    Tak to zase pr, uplne zovseobecnovat sa neda - zalezi aj na tvare ruky a hodiniek a sposobu nosenia (pred/za klbom) :) Podla skusenosti je to z 90% o lug-to-lug+vyske a nie o priemere hodiniek. Mal som 46mm Trasery, 47mm Seiko tuna, 44mm Fortis/Steinhart a vsetko pohodlne a nevyzeralo nepatricne ani na plochom 17cm zapasti. Pre mna je hranica cca 50mm, dlhsie hodinky uz pretrcaju a skutocne nie su take pohodlne (hlavne na tahu). Urcit by som nerobil zavery, ze ze 44mm na 17cm nepatri.. Aj ked teda ja tiez vravim, ze na 18cm+ ruku hodinky pod 40mm su ako ukradnute manzelke/detom :D

  • Tak jasne, kazdy to ma nastavene inak. Ja som kupil krasne 36mm vintazky Seiko a ani po par dnoch som sa proste nevedel zbavit pocitu, ze je to damska verzia. Zena ma tiez cely cas prehovarala, ze si mam kupit "normalne" hodinky. Planujem este odskusat 38 a 40mm, ale zatial som nezmenil nazor, ze vseobecne je 42mm "moj" rozmer (tu je vynimka napr. 42mm Longines legend driver, tie maju nozicky robene asi pre ruku 20cm+) :)

    Pilotky Steinharty 44mm boli hlavne pomerne vysoke, pre mna nepochopitelne vzhladom na 0 WR. A o chrono ani nevravim, tie isli do sveta kvoli vyske. Keby boli trochu nizsie, tak ich nosim aj dnes.. No ale to sme uz kusok odbocili, tak @watchesfan - zahrab to tu trosku fotkami :)

  • LLD mají opravdu dlouhé nožičky, trochu nechápu proč. Máme stejnou oblíbenou velikost 42, ale moje ideální je 40. Fotky přidám odpoledne, stáhnul jsem nějakou apku jako lupu, tak chci zkusit jaký dělá fotky. Určitě nekoukatelný :D

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mnozí vstávají, takže všem dobré ráno, ne tak já, jako vždy už jsem od půlnoci na nohou a je čas pomalu se připravit na druhou práci. Co mě čeká? To se teprve dozvím. Každopádně dnes košile, tak si buď vezmu na ruku modráky, nebo něco v práci, ach jo, pondělí...a konec prázdnin se blíží.

    hodinkomania.sk/wcf/index.php?attachment/21258/

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Skoda, ze nie su 40mm. Za mna mozem povedat, ze som z velkosti 44 - 45 mm cez 42mm presiel na velkost 38 - 40mm a som maximalne spokojny. Dokonca uz aj 40mm sa mi zdaju byt na hrane. S vacsimi rozmermi som buchal kade-tade a tlacili ma na ruku. A to som si povedal, ze ja nikdy male hodinky na ruku nedam :) Clovek sa meni.

  • Já mám největší problém s otékáním ruky, je to rok od roku horší, letos změny dosáhly 2,5 cm a když ruka takhle nateče, nemůžu ji ani sevřít v pěst a s hodinkama trpim jako zvíře. Každopádně zdechnout umim i sám bez pomoci lékařů ;) Jediný co je zajímavý, že mám stále váhu 104 - 106 kg. Takže žádný takový jako vyprávěl Vladimír Menšík: vlezu na váhu a mám 105kg, sním předem odvážený špekáček, který má 0,1 kg, vlezu na váhu...a ta ukáže 101 kg, tak jestli se do mne dostává nějakej falešnej vzduch nebo co ::d

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Hodinky a pohodlný řemínek, obé v pidivelikosti a pidiváze, nic pohodlnějšího neznám a ať mi tu zase někdo zkouší tvrdit, jak super pohodlný jsou 44 na 17 ruce. Už mu to opravdu nesežeru. Dneska mám ruku 21 a jsem rád, že jsem ty 44 sundal.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1