• watchesfan povedz ešte niečo zmysluplné alebo niečo len tak 😂

    Tobě Pepé chci poděkovat za pravidelné návštěvy mého účtu na Instagramu. 6.200 sledujících a u jednoho videa přes milion shlédnutí a 16.400 líbí se mi. Beru to jako uznání, že to co dělám má smysl. Díky kamaráde :thumbup:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ze by som sa na staré kolená dal na nejakú "sociálnu" sieť ? Zatiaľ odolávam, ale watchi, dal si mi do hlavy ucholaka... ;)

  • Stmívá se. Jsem na hřbitově, kam je vstup zakázán. Leží tu přes 3000 vrahů, sebevrahů a nešťastníků, co se ve válce pomátli.

    Vše kolem obklopuje tma. Najednou mě přepadne neodolatelné nutkání vytáhnout telefon a vyfotit. Co? Proč? Nevím, kolem mě jen stromy a hroby.

    Tak mi prosím už někdo řekněte, co je na té poslední fotce.

    Konzultoval jsem to s odborníky na fotografii i okultismus.

    Fotka není upravená a není to ani hra světla a stínů.

    Údajně jsem vyfotil démona, který střeží duše těch nešťastníků, aby neopustili toto zatracené místo.

    Nevěřím na nic. Navštívil jsem přibližně 300 těch nejpodivnějších míst. Dvakrát nás přepadl podivný pocit. Jsme tu sami? Co tak strašného se tu odehrálo, že to ještě dnes na člověka doléhá? Třetím místem je místo, kde jsem pořídil zmíněnou fotografii.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • bubububububu

    A stitch in time :D

  • Jestli máš Pepé nějaký vysvětlení k tématu, budu rád. Na nějaký bububu tu nečekám😁

    no takto :/ moja svokra býva sama a minule jej niekto zjedol kompót a umyl po sebe misku. Moju ženu chodil 3 roky strašiť v noci o tretej jej nebohý otec - skončilo to až vtedy , keď ju kamoška naučila takú modlitbu - prosbu, ktorú raz vyslovila, a mala pokoj. Ja sa pravidelne budím každú noc o tretej || najhoršie je, že mne ani modlitba nepomôže :( pokoj mám, až keď sa vyčúram. A určite sú veci, ktoré nikto nevie zodpovedne vysvetliť .......

    A stitch in time :D

  • OFF

    Nechcem to tu rozbíjať, ale hodí sa to (aj) sem.

    U doktora. "Tak dedko, jaké máte problémy?"

    "Viete pán doktor, ja mávam každé ráno o 05:00 pravidelne stolicu."

    "Ale veď to je výborné dedko, vo vašom veku..."

    "Noo dobre pán doktor, ale ja sa budím až o 06:00...."

    ON

  • no takto :/ moja svokra býva sama a minule jej niekto zjedol kompót a umyl po sebe misku. Moju ženu chodil 3 roky strašiť v noci o tretej jej nebohý otec - skončilo to až vtedy , keď ju kamoška naučila takú modlitbu - prosbu, ktorú raz vyslovila, a mala pokoj. Ja sa pravidelne budím každú noc o tretej || najhoršie je, že mne ani modlitba nepomôže :( pokoj mám, až keď sa vyčúram. A určite sú veci, ktoré nikto nevie zodpovedne vysvetliť .......

    svorka - Alzheimer

    manzelka - chodil ju strasit/robil jej zle alebo ju bol navstevovat/proste ho len videla:?:

    ty - normalna vec, ja som sa budieval okolo 3,00 - 3,30 - v tej dobe som sa narodil

  • A nie je ten duch dym z nejakej pahreby? Ale inak dobre fotky a dobre napísané :thumbup:

  • A nie je ten duch dym z nejakej pahreby? Ale inak dobre fotky a dobre napísané :thumbup:

    Díky.

    Není, tam nikde nic nebylo, ani mlha nepadala.

    Už můžem jen spekulovat. Nejdivnější na tom byla ta sugesce abych fotil, když nebylo co.

    Každopádně z přibližně 300 míst v Čr, Polsku, Chorvatsku, Itálii a Německu byla jen 3 místa opravdu divná. A jednou jsem dostal ataku paniky, v úzké podzemní chodbě, kterou jsme se museli proplazit. Hodně jsem se zklidňoval, abych to zvládl. Kolega stejně tak. Byl to rozsáhlý komplex nacistického podzemního bunkru, dnes je vstup již zavařený.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Zaujímavý koníček máš, žena má asi radosť :)

    Nemá sebemenší problém. Věnuju se tomu poslední tři roky, taková závěrečná aktivita na blížící se stará kolena. Jsou to chvíle, kdy vidim že ještě něco zmáknu a cítím, že žiju. I když jsem už párkrát mlel z posledního, hlavně při utíkání😁 Tuhle se po mně v jednom objektu hnal vlčák a já...ještě fotečku a pak teprve ústup😃

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1