• Ja mám rovnako slabosť na tento tvar púzdra a páčia sa mi viac ako Hamiltony. No máme ďalší kúsok do letného rozhodovania o novom prírastku :)

  • Hamiltony mám vyhliadnuté hlavne kvôli tomu púzdru, a kedže aj tieto Gerlachy majú podobné preto som ich dal na zoznam. Konečné rozhodovanie môže byť ešte úplne inde, lebo dneska sa tu písalo o veľa schopných kúskoch. Najviac možno pomôže ak ich budem mať možnosť vidieť naživo. Tá prvá fotka Hamiltonov čo si sem dal tak to mi skoro oči vypadli. Ešte som takú peknú fotku nevidel a ani na videu som nejako nepostrehol aký je ten ciferník parádny. A tak ako vravíš, tá rezerva nie je na zahodenie.

  • Pockam na realne fotky finalnej verzie a potom do nich mozno pojdem tiez :) Navigator ma dorazili, ked pouzili biely datum na cierny cifernik. Malo ist len o chybu v prototype, nakoniec to tak nechali aj vo finalnej verzii. Tu sice datum nie je, ale mozu pokafrat daco ine :D

  • toz ja radsej tych 200evri hodim do prasiatka a neskor kupim trebars tie paneuropy.

    poliaci robia ozaj zaujimave hodinky. ale kazdy mate isto vyrobcu, ktoreho hodinky si nedate, lebo vam vadi nazov... u mna je to G.Gerlach

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Tento Gerlach ma fakt v poslednom čase teší. Celkom im to ide,dúfam, že aj ďalej to takto bude napredovať.
    Ak tomu správne rozumiem, tak dostupné budú niekedy od apríla 2015 a teraz sa platí len nejaká rezervácia a potom doplatok?
    Čím častejšie surfujem, tým som si istý, že okrúhly tvar púzdra ma vôbec už nezaujíma, radšej niečo takéto, alebo square, to by som veru prijal.