panske hodinky do 100€

  • dobry den.. chcel poprosit o pomoc s vyberom panskych hodiniek do 100€... podmienkou je kozenny remienok a farba najlepsie cierna

    nieco tohto typu, alebo konkretne tieto

    http://tophodinky.eu/detail/panske_…/152-126/type/3

    http://tophodinky.eu/detail/panske_…/191-190/type/3

    http://hodinky.heureka.sk/casio-ef-552pb-1a4/

    alebo nejaku dobru stranku s podobnymi kuskami

    ide mi hlavne o vzhlad .. kludne nejake ,,fejky" .. dakujem za pomoc

  • už v prvom príspevku si koleduješ o ban, tu ti nik fejky neporadí - toto je komunita ľudí ktorí milujú skutočné hodinky.
    Falošné hodinky nosia falošný ľudia. Je to aj tvoj prípad?
    inak z tvojho výberu sú akceptovateľné jedine tie Casia, aj keď ja na kalkulačky moc nie som. :mrgreen:
    tie Sharky, sú vyhodené peniaze - to radšej prispej na charitu.

    A tu máš mechanické Seika, ktoré ti tu odobrí každý

    http://www.creationwatches.com/products/seiko…zg15k-2736.html

  • nie moc stastny vstup ... :nono:
    inak si si nasiel v tych casiach sam aj odpoved, pripadne ako ti radi mathyk, ale hlavne ak chcem medzi nami nazivat v pokoji ;) , tak zabudni na slovo fejk

  • vitaj !

    no v tejto cene je na výber casio / citizen quartzky - kludne aj s chronom (stopkami) nájdeš, alebo potom seiká ktoré ti boli vyššie odporučené. Ak chceš v tej cene mechanické pozrel by som na tvojom mieste čo najviac hodiniek zo Seiko 5 kolekcie, tam je toho kopa :)

    fejky sú fuj, to nechceš !

    držím palce

  • Podľa môjho názoru ním uvedené hodinky nie sú fejky. Fejk je napodobenina konkrétnej renomovanej značky, toto sú nejaké umelo vymyslené značky. Samozrejme, ide o podvod, keďže so Švajčiarskom nemajú nič spoločné ani so švajčiarskymi dizajnérmi a podobne. Popiska o nich je klamstvo na klamstve. Čisto čínske lacné šunty v reálnej hodnote do 5 eur, o ktorých tu naozaj netreba diskutovať Ale vybehli ste na neho dosť zostra. Chalan to nemusel myslieť zle, skrátka niekto ani nevie, že nie sú hodinky ako hodinky. Mne moja mama povie, keď jej nejaké top ukazujem, že také isté sa dajú kúpiť za 15 eur, idú rovnako presne a aj rovnako vyzerajú. :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • kto povedal že sem postoval fejky?
    on sem napísal aby sme mu kľudne poradili aj fejky. Toto tu nemá čo hľadať. :pan3:

    Mea culpa, tú jeho vetičku na konci som prehliadol. :rouge: Tak to je fakt na zlej adrese. Inak to nechápem, keď môže mať za tú cenu Seiko, prečo ide do takýchto vecí.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • možno tými úvodzovkami chcel povedať že mu nevadia napodobeniny - niečo ako steinhart ktorý sa sem tam inšpiruje niečím drahším. A možno tým myslel 100% fejk, neviem :D to je jedno, veď netreba banovať hneď pri tom ako niekto napíše to slovo.

  • možno tými úvodzovkami chcel povedať že mu nevadia napodobeniny - niečo ako steinhart ktorý sa sem tam inšpiruje niečím drahším. A možno tým myslel 100% fejk, neviem :D to je jedno, veď netreba banovať hneď pri tom ako niekto napíše to slovo.

    :mrgreen: Uviesť sa na tomto fóre s tým, že Štajny budeš nazývať fejkami, by bolo asi ešte horšie ako to prvé. :mrgreen: Ale obávam sa, že ak niekto ide kupovať Cronen und Sohne apod. či ako sa to volá, tak nepatrí medzi extrémne náročných fajnšmekrov, ktorým by prekážala inšpirácia S. u iných značiek.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • och to som nepovedal.. :D každý vie že stein sa inšpiruje, viem že to nie su fejky :P v tom je dosť rozdiel.

    ale máte pravdu, nebol to štastný prvý príspevok z jeho strany, snažil som sa to nejak zachrániť, myslel som to dobre :D

  • Tak za mňa jednoznačne tie prvé... Mám rád, keď hodinky vyzerajú ako hodinky.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Taktiež sa pripájam jednoznačne tie prvé. Mal som ich na ruke sú to slušné hodinky a nič nimi nepokazíš. CASIO je dobrá značka v tejto cene.