• Ahoj Spartan,

    videa robis pekne, to sa musi nechat. Myslim ze mas na to cit a nadanie. (Ja neviem fotit vobec, tocit uz vobec nie.) Ale enviromentalista z teba je asi len taky politicky. Kde sa to hodi a aby to ostatni videli.

    Chvalim solarnu samovyrobu ale vacsia ecofriendly frajerina by bola keby si vymenil svoje zbytocne prevykonovane auto za plug in hybrid. Nemusel by si pridavat do siete enerigu a dobijal by si si svoj hybrid kde usetris tolko vyprodukovanych CO2 ze by si musel mat aj postelne pradlo z krav a jedol by si len male teliatka pocas celeho roka.

  • Ježiš, nechajme (te) enviromentalistiku na pokoji, my sa tu budeme jeden na druhom odbavovať na somarinách a Čína s Emerikou nám všetko ovzdušie a vôbec prírodu budú zas...mraďovať bez škrupúľ ešte dlhé desaťročia. Radšej sa venujme meritu veci a nestrkajme (te) sem to, čo tu nemá čo hľadať.

  • Chvalim solarnu samovyrobu ale vacsia ecofriendly frajerina by bola keby si vymenil svoje zbytocne prevykonovane auto za plug in hybrid. Nemusel by si pridavat do siete enerigu a dobijal by si si svoj hybrid kde usetris tolko vyprodukovanych CO2 ze by si musel mat aj postelne pradlo z krav a jedol by si len male teliatka pocas celeho roka.

    Dakujem za uznanie, neboj sa, od 31.3.2016 mám objednanú Teslu Model III, takže čoskoro dám spaľovaniu dinosaurov kompletne zbohom a čudoval by si sa, ale jeden hovädzí steak kompletne vyprodukuje toľko škodlivých látok ako 250 km jazdy. BTW to auto vážne žerie 6l na 100km, takže aj keby som mal menej výkonne, príliš by som tým nepomohol.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Dnes som zamýšľal spraviť video o remeni Morellato, o ktorom som písal vyššie, aj som ho spravil, ale nakoniec som sa rozhodol nezverejniť ho, nakoľko vždy keď sa niekde na internete vyjadrím k veciam okolo neudržateľnosti, obuje sa do mňa kopec hejterov, ktorí mi potrebujú povedať, že to robím zle, nedostatočne alebo zbytočne, zrejme preto aby sa utvrdili v tom, že to, čo robia oni je v poriadku (mysiak to názorne predviedol) a uvážil som, že na youtube zatiaľ takúto kontroverziu nechcem.

    Tak aspoň zopár záberov:

    DSC_0698_2.jpg

    DSC_0708.jpg

    Táto je spravená s Panasonicom G80, na fotenie wristshotov je vďaka dvojitej stabilizácii a krátkej ostriacej vzdialenosti ideálny:

    P1000115_2.jpg

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Osobne si myslím, že aj keď je myšiak váženým a dlhodobým členom tohto fóra, tak Ty ber to čo napísal ako jeho názor. Nič viac, nič menej. Máš vlastnú makovicu a sám najlepšie vieš uvážiť, čo máš urobiť, aby to bolo dobre. Na to si dostatočne múdry, viac hovoriť netreba. Čo sa týka enviromentalistiky, tak tá patrí obsahom aj formou na iné fóra. Držím Ti palce a verím v Tvoje schopnosti a talent.

  • O to nejde, ja nemám žiadny problém diskutovať o tom, alebo niečo vysvetliť , ako som to vysvetlil Michalmic-ovi a všetko je OK (aj keď niektorým ľudom sa to nedá vysvetliť, s čím rátam), akurát som sľúbil, že bude video, ktoré nakoniec nebude (lebo na YT to zatiaľ zo strategických dôvodov ťahať nechcem), tak vysvetľujem prečo.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Dnes mi prišli dve očakávané veci: v prvom rade HM tričko, ta ktoré veľmi pekne ďakujem a v druhom rade nový Strapcode Super Jubilee, určite je to upgrade, asi to nie nutnosť, ale som spokojný, bude aj video, zrejme zajtra.

    DSC_0730.jpg

    Po ôsmych rokoch som konečne postavil poriadny počítač (všetky podstatné časti sú nové) - i7 7700K, 960 EVO M.2, 16 GB DDR4 RAM, parádna MSI doska... je to veľmi pozitívna zmena, od stlačenia gombíku po zapnutie počítača to trvá 3 sekundy, takže už sa pri práci s videom skutočne nemám na čo vyhovárať.

    P1000243.jpg

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Mne ani ten originál nejako obzvlášť nevadil, prémiovo síce nepôsobí ale keď už je na ruke, tak je podla mňa OK.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Áno to máš pravdu. A osobne sa mi páčilo, že bol ľahký a hlavne, ale to je asi skôr o designu Jubilee, taký vzdušný. Proste pod Oyster ťahom mám pocit ako keby sa mi ruka potila. Tam to bolo také príjemnejšie. A hmotnostne sa to o koľko zmenilo. Alebo aký je rozdiel v hmotnosti medzi jedným a druhým ťahom?

  • Tento nový je o čosi ťažší, pôsobí solídnejšie, ale komfort nosenia je našťastie rovnaký.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Adam ma presvedčil, aby som prehodnotil zotrvanie na fóre, tak ešte tomu dám šancu a zatiaľ si môžete pozrieť moje nové video:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Spartan, ber život s trochou nadhľadu. Osobne Ti v Tvojej snahe držím palce. Vieš Ty vôbec, koľko nepríjemností a možno oveľa väčších, Ťa ešte v živote čaká a budeš ich musieť zvládnuť, lebo to za Teba nikto iný nespraví? Všetko dobré Hannes

  • Ďakuejm pekne za radu, len v poslednom čase sa mi viac osvedčilo vyhýbať sa problémom ako ich zvládať, preto aj taká reakcia. Bohužiaľ vo videu som nechal v jednom zábere celú moju adresu, takže som to renderoval odznova, zachviľu bude aj funkčné video.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Je to blbosť a zase sa urážať a odchádzať nieje riešenie. Mám tiež svoj názor aj o ekológii a nebudem ho vnucovať. A preto radšej mlčím. A keď to teba naplňuje prečo nie a určite sa rad dozviem niečo nové aj o netradičných veciach. A preto som rád že sa nájde niekto kto má odvahu o tom natočiť video a to vo veľmi dobrej kvalite.

  • Mne práve nevidí konfrontácia názorov, akurát ten dvojaký meter a reakcie mi skutočne vadili, ale už to nechajme tak.

    Radšej si pozrite moje konečne uploadované video, ak môžete v 4K, aj keď nemáte 4K monitor, kvôli bit-ratu.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • No. Obraz dobrý, réžia tiež, z toho komentára som nerozumel ani to povestné..oné (neviem po ingliš:(), ale akosi to celkový dojem nenarušilo. Tak len pokračuj....:super: