Autodromo Stradale

  • Americká značka AUTODROMO len pred dvoma rokmi predstavila svetu prvé mechanické hodinky. Teraz prišiel na čas na vydanie náramkového motoristického amuletu s poradovým číslo dva. Konkrétne sa jedná o 3 novinky v retro štýle AUTODROMO STRADALE. Dizajn pramení zo vzhľadu prístrojov na palubnej doske talianskych športových automobilov z neskorých 50. rokov minulého storočia. V ponuke bude v troch farbách.

    Novinka má priemer púzdra 40mm a výšku príjemných 11mm. Moju pozornosť zaujal ciferník ktorý sa skladá z akoby dvoch poschodí, ktoré samozrejme chráni zafír. V srdci hodiniek tiká samonaťahovací mechanický kaliber Miyota 9015 s 24 kameňmi, ktorý vidno aj cez zadný zafírový priehľad.


    Nie je to síce SWISS MADE ale kvalitou by nemal sklamať :) Koho tento model zaujal je možné ho pred objednať na stránkach výrobcu (http://www.autodromo.com/watches/) za cenu 875 dolárov.

    Novinka je pekná ale za pozornosť stojí aj model ktorý sa nachádza v ponuke už dlhšiu dobu.

    Našiel som aj nejaké to video

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Za mňa jednoznačne palec hore. Je to značka ktorá asi nie je taká okukaná, dizajn je tiež vydarený a vôbec mi nevadí že nie sú na ťahu :D Cena tiež nie je premrštená.

  • Myslel som že zožnú viac slávy :D Neviem mne sa páčia stále viac a viac :) Tá cena no bohvie ... zas keby je tam ETA tak by to bolo ešte drahšie a to by už za toľké peniaze nestálo.

  • neklesaj na duchu :malin1: hodinky sú to krásne, aj tie s Miyotou, aj tie so Seikom :amen: , je jasné že mechanika ETA je cenovo inde

    A stitch in time :D

  • Po autodromo Prototipo Slintam uz isty ca aj ja. Za taku cenu sa neda cakat mechanika a meca-quartz mi az tak nevadi,ide mi hlavne o design :)

  • Hej tak nejak som to bral aj ja :) Na slovensku sa asi nedajú vidieť nikde či ? :/

    Ale čo sa týka designu tak aj Hamilton Pan Europe je dosť podobný podľa mňa

    Jasné že cenou si už tak podobné nie sú :D :D

  • Samozrejme že Hamiltony sú na inej úrovni čo sa týka pohonu a spracovania, ale narážal som len na podobný tvar púzdra a ciferníku :) V inej súvislosti sa tie hodinky porovnať nedajú.

  • ešte videjko :ghee:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    A stitch in time :D

  • Ja myslím že po tom všetkom čo som čítal a videl som našiel svoje budúce hodinky :coeur: (ktovie na ako dlho) Takže začínam hádzať do prasiatka ::d

  • Ďakujem :super: