• Každý z nás má určitý vzťah k svojim hodinkám. Založil som toto vlákno preto, aby členovia tohoto fóra - dúfam, že sa zapojíte 8| - vyjadrili svoje pocity a vzťah k hodinkám, ktoré vlastnia, alebo vlastnili, alebo chcú vlastniť. Pod pojmom " naj " každý človek myslí niečo iné : najmilšie, najdrahšie, najkrajšie, najpohodlnejšie, najdlhšie som na ne šetril, partnerka mi za ne najviac vyhubovala, naj........, Ale to už nechám na Vás, a na Vaše príspevky, aby ste nám ostatným odtajnili, čo je pre Vás to "naj".
    Ja nemám drahé hodinky, ale o to tu nejde. Mám rád všetky svoje " kúsky ", a rovnako rád ich všetky nosím. Keby som mal povedať, ktoré sú tie naj, asi by to boli "paneláky" OMEGA Seamaster Cosmic 2000 ( minirecenziu som postol tu: OMEGA Seamaster COSMIC 2000 ). A prečo "naj"? Tieto hodinky som kúpil vo veľmi zúboženom stave, a vďaka dobrému hodinárovi, ktorý im vdýchol nový život, budú ďalej slúžiť ešte dlhé roky k spokojnosti svojho majiteľa. A je to dobrý pocit. V tom je čaro starých vecí. Možno, alebo pravdepodobne, príde čas, keď prívlastok "naj" bude patriť iným hodinkám, ale taký je život hodinkomaniaka :hello: a prirodzený vývoj.