Hodinky ktore nechcete vlastnit

    • Official Post

    @mapo pochybujem žeby to hocjaká záložňa vedela patrične finančne oceniť :mrgreen:
    Dovolím si pridať ďalší skvost ktorý by som si na ruku nedal (vraj sú to pánske).... aj keď je to ROLEX

  • povodne som nemal ani len v umysle prispiet do tohto, na môj vkus dost sialeneho vlakna. zozbieralo sa tu zopar serióznych hodinárskych deviácií, len co je pravda. ale co je vela, to je vela. ja tych vyrobcov takýchto zvrhlosti vôbec nechapem. niektore kusky su uz vazne na diagnozu. doteraz viedli Misoove Brajtle, ale Adamove Daytony ich jednoznacne predstihuju. to uz ani nie "radsej knihu", ako povedal Misoo. v tomto pripade by som sa radsej bez vahania nechal zhodit z koňa ako si nieco take dat na zapastie. no som presvedceny ze by sa nasli jedinci ktory by si ich okamzite kupili - taky 50 Cent, DMX, Snoop Dogg (pardon, uz si hovori Snoop Lion!) a dalsi fesaci z vychodneho pobrezia by sa na ne vrhli ako Ind na kari. nakoniec, skutocnost ze niekto dokaze vyrobit a predat nieco tak uchylne ako ruzove Bentley Continental GT slecne Hilton-ovej hovori za vsetko a je dôkazom ze fantazii sa vazne medze nekladu. takze napriek vsetkemu si myslim ze kupcov by bolo habakuk, este by sa o ne aj pobili

  • Watchesfan ides! :) tieto hodinky su dokazom ze Čínu nikdy nikdo nedobehne! ako vravia Rusi - peniaze na listky do cirkusu musia byt aj keby nebolo na chlieb... lebo tieto MPM-Quality su cirkus :)

  • Dívám se na ten trojkovej index a říkám si, tvůrce nám chtěl asi něco prozradit, nebo je to lempl, nebo špatně vidim. Musim špatně vidět, jinak to NEJni možný.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • chlapci, a čo sa vám na tých ligotavých daytonách nepáči? :mrgreen:
    Do dnešného teplého frontu sú ideálne, aj keď na sériovú výrobu to asi nebude. :nono:

  • @watchesfan, aj deviatkovy index ma nieco do seba :) dokonca mam pocit ze je nakrivo ale mozno to bol zamer vyrobcu :) k tomu kombinacia zlatej lunety a strieborného puzdra, a ako bonus zmaknuta technologia tourbillonu, pre istotu aj s napisom "tourbillon" ak by si to niekto nahodou nevsimol. skratka investicno-zberatelsky kusok :)

    • Official Post

    no som presvedceny ze by sa nasli jedinci ktory by si ich okamzite kupili


    máš pravdu, sú všelijaký šialený ľudia, ktorý nosia šialené hodinky na zápästí :mrgreen:

    a k tým Prim-kám tourbillonom, iba toľko je to šunt tváriaci sa kvalitne, draho a luxusne ale nieje. Cena okolo 6.500 euro. A aj tak sa nájdu takí, ktorý si to kúpia, cca dva týždne dozadu mi to jeden pán ukazoval v telefóne tieto primky že ich má objednané a aké sú krásne atď :berk1:

    • Official Post

    Tieto spomínané hodinky PRIM Tourbillon T.G.M. dostal Hranol (rozumej Fico), do daru. Vtedy som rozmýšľal či to bol ozaj správny darček pre ústavného činiteľa ::d

  • @bejduko, to ako tie pseudo "Prim" stoja 6.500 € ??? nepomylil si sa o jednu nulu? myslim to uplne vazne. normalny preklep, nie? este tak za stovku ako darcek pre niekoho kto sa vyzna v hodinkach asi ako ja v kvantovej mechanike. ale normalne si "TO" kupit a za taku hromadu penazi? bohatstvo tak pokial si sa teda vazne nesekol v cene tak za tie prachy si normalny hodinkmaniak kupi dvoje-troje SLUSNE stroje! to je sialenstvo :/ ak nie priam bezocivost. a ze maju tourbillon, to by ma nepresvedcilo ani omylom. myslim ze ak ich nas premier zo slusnosti prijal tak ich dal svojmu labradorovi (ci retrieverovi alebo koho to ma) na hranie

  • priznavam ze ja som sa minule vo vlakne "Prim Sport II - Oceľové púzdro" ktore zalozil Pepescom celkom kvalitne nechal zmiasť ked som fejky Primiek v bláhovej naivite povazoval za repasovane originaly, ale toto je trochu iny pripad. aspon mojou optikou... ale nakoniec aj v "Elton Hodinářská" vyrobili model "Tycho Brahe" ktore su (aspon pre mna) tiez z edicie púťových atrakcii a kludne by sa hodili do tohto vlakna.

  • @rozgon ak ti nechceš Deep Sea, tak ja potom toto: :mrgreen:

    :hurt5:


    :berk1:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

    • Official Post

    @Branislav Ono sa to normálne vyrába ako jeden z najluxusnejších modelov českej hodinárskej značky PRIM. Bohužiaľ vyzerá to ako to vyzerá :/
    http://prim-hodinky.cz/cz/panske-spol…oductdetail/255

  • nuz chlapci co k tomu dodat, svet je plny prekvapeni - aj ten hodinarsky ale ked uz si niekto da namahu s návrhom, výrobou, marketingom etc. tak by aj vysledny produkt mal mat urcitu uroven, zodpovedajucu kvalitu a esteticku hodnotu. zial ako vidíme, nie vzdy to plati a ked tomu este niekto nasadi korunu a cele to zaklincuje aj absolutne neadekvátnou cenou tak to potom vyzera tak ako v tomto vlakne