niečo automatické, o čo sa nebudem báť

  • Ako pise Alexion, v podstate spravis toto:
    1. vyberies si popularne puzdro (skx007, monstra,.)
    2. najdes si cifernik, rucicky, datumovy veniec, distancny kruzok, lunetu z ineho modelu alebo nejaky aftermarket (co nechces menit nechas tak). Samozrejme musi pasovat rozmer :)
    3. rozmyslis si aky zafir chces (vypukly, plochy, dvojito vypukly)
    4. mozes prihodit kvalitnejsi tah
    5. ak mas peniaze nazvys, zamenis 7s26 stroj za 4r36

    Takuto krasnu objednavku posles Robovi alebo Yobokies, zaplatis, oni ti to poskladaju a poslu :)

  • Tieto hodinky som mal (a teraz lutujem predaj). Naozaj takto svietia a za tu cenu su proste jedna z najlepsich volieb :)

  • Ako pise Alexion, v podstate spravis toto:
    1. vyberies si popularne puzdro (skx007, monstra,.)
    2. najdes si cifernik, rucicky, datumovy veniec, distancny kruzok, lunetu z ineho modelu alebo nejaky aftermarket (co nechces menit nechas tak). Samozrejme musi pasovat rozmer :)
    3. rozmyslis si aky zafir chces (vypukly, plochy, dvojito vypukly)
    4. mozes prihodit kvalitnejsi tah
    5. ak mas peniaze nazvys, zamenis 7s26 stroj za 4r36

    Takuto krasnu objednavku posles Robovi alebo Yobokies, zaplatis, oni ti to poskladaju a poslu :)


    Tak na toto ja nemám nervy :) Radšej počkám kým to vyskladáš a potom pošlem ponuku :diable:

  • Nervy na to mam, aj mam vsetko vybrate a zistene ceny - a tu je ten problem. Moje "ultimatne" Seiko SKX007 vychadzaju na cca 600e :nono:


    Tak ja to poslanie ponuky ešte zvážim :)
    600 éčiek za hodinky, ktoré neupravené normálne stoja 130 je slušný úlet. Za tie prachy by som asi šiel do niečoho iného, s väčším renomé a istotou, že všetky diely sú slušne urobené a chvíľu vydržia.

  • no teda tie Gerlachy majú veľa fakt pekných modelov, napr

    to je polská značka ? tých pár modelov čo sa mi páči mi prídu ako prijatelnejšia voľba ako Seiká.

  • no teda tie Gerlachy majú veľa fakt pekných modelov, napr

    to je polská značka ? tých pár modelov čo sa mi páči mi prídu ako prijatelnejšia voľba ako Seiká.

    Co je to za model? V obchode ho nevidim.

    Odoslané z LG-D802 pomocou Tapatalku

  • Tak ked je to vlakno o tom, ake hodinky by si chcel kupit, myslel som,ze tu su len predajne kusky. Ale nechajme to tak. Mne sa zacina zbiehat chut tiez po automatoch tak do 200€ na leto(luneta, vodotesnost, indexy ziadne gulicky! :D ), rozmyslal som nejake Seiko, ale Monstery sa mi hnusia, tak ine radsej :D

  • Niektore tu spomenute Gerlachy su este vo vyrobe, ale coskoro by mali byt aj na predaj.. Vsetky kusky su samozrejme aj na ofiko stranke (sekcia "coming soon") :) Prototypy este nemaju uplne finalny vyzor (napr. bude iny datovy veniec).

  • no po prečítaní pár vecí som dospel k tomu, že dám šancu seikám.. zatial nejaký lacnejším, na šport.. tie 5ky sa oplatia teda ? Mišo, na obede si hovoril, že tá sekundovka tikne za sekundu menej ako na fortiskách alebo RADO.. je to pravda ? bude to menej plynulé ? (nevadí mi ak hej, len sa pýtam)

  • Je to trochu vidieť, hlavne keď máš oba hodinky pri sebe, alebo keď si zvyknutý na strojček s vyššou frekvenciou, ale mimovoľne si rozdiel nevšimneš, len keď sa na to sústredíš, teda aspoň ja si ho nevšimnem :) .

  • kym mi mišo nepovedal že seika maju o 2 tiknutia menej, tak by som si to nevšimol asi.. zatial automatické mám len jedny. Tá ručička na Dstaroch sa mi páči ako ide.. :D porozmýšlam ešte..

  • V realnej prevadzke si to nevsimnes, urcite by to nemalo byt rozhodovacie kriterium. Vzhladom na uvazovane pouzitie hodiniek aj tak nebudes mat cas pozerat na sekundovku :)