• Začnu tím co mi prošlo rukama, od doby co se mi to v hlavě nějak pomotalo a začal sem koukat po hodinkách :)
    Skusím to srovnat jak to šlo po sobě,ale nevím zda to dám.

    1. Certina ds type x-02

    2. Seiko SNK385

    3. MM

    4. Christopher Ward C2 Lido

    5. Seiko SNZD75

    6. Archimede SportTaucher

    7. Ticino BigPilot

    8. Seiko Landmonster

    9. Hamilton Khaki Field automatic

    10. Rado Original Diver

    11. Casio G-Shock Mudmand Red - toolwatch jako prase

    12. Casio GA100

    13. Seiko Scvs001

    14. Steinhart Ocean Vintage Military


    časem tu budou přibívat snad další kousky :)

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody

  • Seiko a Lucky Strike je krasna fotka a podla mna najkrajsie zo zbierky.

    Vdaka za zdielanie.

  • No prosím, SCVS sú preč. Ako hrach na stenu hádzať X( IMHO ti sedeli ovela viac než tie Steiny.

    Ale samozrejme, hodinky nosíš hlavne pre seba, takže je to tvoja výsostná voľba, len som sa nevedel zdržať komentáru :) Si spokojný, to je hlavné.

  • "cretino" wrote:

    paci sa mi, akym smerom postupujes, aj ked tie Seiko so zlatymi indexami su z fotky genialne..

    co bude dalsie? :)


    Co bude dal tezko rict, samozrejme to zavisi na financich a jinych vydajich. Rad by sem asi zkusil Omegu Bondovky, ale vadi mi ten kovovej "buzna"tah , ten se mi fakt nelibi. Dlouhou dobu s v myslenkach vracim k Bell & Ross BR-123, je to beh na dlouho trat.

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody

  • "kibi" wrote:

    nektery z nich pamatuju a byly skvely! :)

    jj. to byly časy . největší smršť byla nákup Ticino dárek od přítelky ani ne zaměsíc od Abbota náku Archimede ani ne další měsíc na to nákup Hamiltonů.
    Kdybych si měl jen jedny hodinky za tu dobu co sem prostřídal asi bych to měl těžké. Na každých bylo něco skvělého.

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody

  • "Spen" wrote:

    Ocean One sú rozhodne krajšie ako terajšie, mal by si svoj zámer uskutočniť :diable: .


    musím si udělat čas a zajít na ně kouknout, trochu mne tam rozhazuje barva cifru, že není klasicky černá, ale má prý taokvý našedlý odstín, ale jinak mě berou

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody