• Pekný večer.
    Veľmi ma potešilo, keď som pri bežnom večernom ukľudňovaní (cháp ako bezcielne čítanie tém na internete, ktoré nesúvisí s profesionálnym životom) natrafil na nové fórum o hodinkách. Dokonca je domáce – Slovenské.
    Držím palce zakladateľovi, s ktorým sme už uzavreli pár obchodíkov... a dúfam, že sem postupne začnú prispievať viacerí nadšenci hodiniek. Keď sa pozriem na fórum u susedov, tak tam je Slovákov dosť.
    Tak ešte raz pekný večer a aby som nezabudol som z KE a som od času závislý.

  • Vitaj na fóre! :) Stále som veril a aj verím, že to tu bude mať pozitívne ohlasy a nájde si to tu svojich prívržencov a preto som vďačný všetkým ktorí tu prispievajú ako jedni z prvých, pretože v tomto štádiu ešte nie je také ľahké rozvíriť debatu, keďže je tu zatiaľ málo tém. Keď máš nejaké fotky hodiniek alebo čokoľvek iné týkajúce sa hodiniek, kľudne ich zverejni tu, všetci budeme zvedaví. Téma s názvom "My", ktorú si založil, mi príde celkom fajn aj ako zoznamovacia téma. Možno by mohli všetci noví členovia písať sem a predstaviť sa. Takže už vieme, že itSTYle je z Košíc. Ja pochádzam z Rožňavy a momentálne žijem v Bratislave. Možno to napokon bude východniarske fórum :D

  • "fermuello" wrote:

    Možno by trebalo spraviť drobnú reklamu na susednom fóre ... ináč aj ja som z KE

    Však vravím, samí vychodniari :D

    Viem čo myslíš, reklama na susednom fóre by "bodla", hlavne pre jej cieľovú skupinu.. Ja to tam však nechcem písať, aby to nepovažovali za konkurenčnú reklamu.. Možno keby to napísal niekto iný.. :]

  • Ja som z Bratislavy, v podstate z okolia ale zdrziavam sa tu kazdy den. Tiez citam a sem tam aj prispievam na konkurencne ceske forum o hodinkach a myslim si, ze je dobre, ze aj u nas vzniklo nieco podobneho.. Postupne ako som prenikal viac a viac do temy hodiniek som asi zistil, ze zdrave zmyslanie ide asi bokom - vcera ked som frajerke oznamil, ze premyslam nad kupou Breitlingov za sumu cca 2000€ tak len nechapavo krutila hlavou, usmiala sa a po chvilke povedala - ved si to kup :D
    Drzim palce a dufam, ze po rozbehnuti fora bude podobne maniactvo salat aj z tohto fora :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    .. Postupne ako som prenikal viac a viac do temy hodiniek som asi zistil, ze zdrave zmyslanie ide asi bokom - vcera ked som frajerke oznamil, ze premyslam nad kupou Breitlingov za sumu cca 2000€ tak len nechapavo krutila hlavou, usmiala sa a po chvilke povedala - ved si to kup :D
    ..

    Gratulujem k priateľke :D

  • dakujem :) ona mi toleruje viac zalub, zaciatkom roka ma tiez podporila ked som si plnil detsky sen a kupoval bmw m3, v podstate ma chape a ja sa jej za to pekne odmenujem :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • A ja som si včera objednal http://www.oris.ch/collections/collections_detail.aspx?ln=en&modelid=433
    Po Oriskách už túžim dlhšie, ale tieto ma dostali. Každý večer keď skončím robotu pozerám, robím si nervy, že nie nie nie, načo... a potom bum. Taký je život a preto si treba spraviť radosť...
    Osobne som ešte žiadne hodinky nepredal, ale už ich mám toľko že asi nejaké quarz-ky pôjdu z domu. No ale keď v každých je nejaká etapa môjho života.
    No uvidíme.

  • A ešte moja manželka sa so mnou ešte rozpráva..., má pochopenie, ale nechápe.
    Minule som si tiež splnil sen že si kúpim konečne SEIKO. Kúpil som, skrátil na najkratšie, požičal dlhodobo žene a mám aj hodinky aj pokoj.

  • "esqueleto" wrote:

    Vitaj na fóre! :) Stále som veril a aj verím, že to tu bude mať pozitívne ohlasy a nájde si to tu svojich prívržencov a preto som vďačný všetkým ktorí tu prispievajú ako jedni z prvých, pretože v tomto štádiu ešte nie je také ľahké rozvíriť debatu, keďže je tu zatiaľ málo tém. Keď máš nejaké fotky hodiniek alebo čokoľvek iné týkajúce sa hodiniek, kľudne ich zverejni tu, všetci budeme zvedaví. Téma s názvom "My", ktorú si založil, mi príde celkom fajn aj ako zoznamovacia téma. Možno by mohli všetci noví členovia písať sem a predstaviť sa. Takže už vieme, že itSTYle je z Košíc. Ja pochádzam z Rožňavy a momentálne žijem v Bratislave. Možno to napokon bude východniarske fórum :D

    Tak prikladám na rýchlo urobené foto mojej skromnej krabičky, namiesto mojich "starých" som tam radšej šupol povaľujúce sa manželkine...

  • "itSTYle" wrote:

    Tak prikladám na rýchlo urobené foto mojej skromnej krabičky, namiesto mojich "starých" som tam radšej šupol povaľujúce sa manželkine...

    fuha, tak to mas fakt paradnu zbierku :ghee: :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "esqueleto" wrote:

    Pekná zbierka, ktoré sú tvoje naj? Ja mám väčšinou iba 1 alebo 2 hodinky, ale dosť často tie hodinky mením :)

    Momentálne nosím Steinhart a tie Mario Paci. Tie modré Certiny sú moja srdcovka (prvé poriadne hodinky), tie biele Certiny sú skoro ako nové (asi ich predám). Neviem je mi ľúto predať hodinky, ale na druhej strane je mi ľúto ich nenosiť alebo zodrieť pri "rúbaní dreva".

  • Nazdar vsetkym.
    Tak sa hlasim aj ja a ziadne obavy, napriek nazvu nicku to tu snad extra nezavirim.
    So zakladatelom fora mame za sebou uz tiez nejaky ten (dufam, ze k obojstrannej spokojnosti) uspesny obchodik za sebou. Laco, Steinhart... A verim, ze neboli posledne.
    Drzim vsetkym palce a nech sa dari!

    EB

  • "EpsteinBarr" wrote:

    Nazdar vsetkym.
    Tak sa hlasim aj ja a ziadne obavy, napriek nazvu nicku to tu snad extra nezavirim.
    So zakladatelom fora mame za sebou uz tiez nejaky ten (dufam, ze k obojstrannej spokojnosti) uspesny obchodik za sebou. Laco, Steinhart... A verim, ze neboli posledne.
    Drzim vsetkym palce a nech sa dari!

    EB

    Vitaj na fóre EpsteinBarr! Musel som si vygoogliť čo ten nickname znamená.. Je to cool :D