Aké hodinky by ste chceli mať ?

  • Takto nejako si predstavujem v podstate dokonalé športové hodinky, to by bolo u mňa úplne No 1. Dúfam, že to niekedy začnú vyrábať.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    kludne by som ich nosil i obratene :mrgreen:


    Armin Strom Pure Earth


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • V poslednom čase mi stále chodia po rozume tieto Oyster Perpetual 39. Perfektná velkosť a symetria, kombinácia moderného a vintage štýlu, zaujímavý ciferník s bodkami, priatelná cena... čo vy na to?

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Čo iné sa dá povedať na Rolex ? :super: A zaujímavá farba .. vidím po prvý krát.

  • Foto nic moc, ale pacia sa mi. Uz len pockat na aspon 30% zlavu.. :) Retail ~3600e nedam, aj ked maju keramiku, 42mm velkost, na prvy pohlad tah co netrha chlpy a 200m WR. Aj ked teda voci 20mm remenom mam stale vyhrady.


    Zdroj

  • Ja taketo: http://www.contegioiellisrl.it/index.php?id_product=39&controller=product Nie je to nic cenovo nedosiahnutelne, ale ja som stary retrofil. Dufam, ze sa mi ich zadari zohnat, pracujem na tom :)

    Mam rad hodinky stylu 70tych rokov a motorsportu. Tak smelo k nim mozem priradit Heuer, co je pre mna ikona - Silverstone, Monaco.

  • už davnejsie som nanich oči nechal

    External Content m.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.
    )


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Jednou bych chěl mít potápky s křemíkovym vláskem, antimagnetický, s pořádnou ochranou proti nárazu, třeba i se zamykacím rotorem, s day date month, s ukazatelem rezervy nátahu, se sponou s posuvnou extenzí. Tak to je asi jen sen. Samozřejmě safír s trojitym pouze vnitřnim AR a s wolframovou lunetou nebo alespoň keramickou vložkou.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • :D myslím, že vôbec nie si náročný, len keby sa niekto obetoval a nejaké také spravil čo (alebo teda aspoň o ničom takom neviem)
    To by bola obeta veru, obávam sa, že naposledy sa taká obeta konala pá tisíc rokov dozadu, keď ľudstvo obetovalo život božstvám :mrgreen:

  • Momentálne váženejšie netúžim po ničom, som spokojný s tým, čo mám, ale keďže budem zrejme mať viac príležitostí, kde by sa hodila GMT komplikácia, prijal by som Grand Seiko SBGE001, keďže sú to jediné GMT hodinky na svete, ktoré spĺňajú všetky moje požiadavky na GMT hodinky - nezávislá 12h ručička, 24h stupnica na ciferníku aj na otočnej lunete, vodotesnosť 200m a kvalitná luminova.

    V poslednom čase sa mi tiež hodne páčia tieto Breitling Navitimer

    Možno v roku 2018 by som si jedny týchto dvoch zabstaral.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • ... keďže sú to jediné GMT hodinky na svete, ktoré spĺňajú všetky moje požiadavky na GMT hodinky - nezávislá 12h ručička, 24h stupnica na ciferníku aj na otočnej lunete, ...

    Stále nějak nemůžu pochopit tu nezávislou dvanáctihodinovou ručičku, hlavně když se dívám na dvacetičtyřhodinový formát. Co tím myslíš?

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ide o to, že si chcem raz nastaviť 24h čas na moje domáce časové pásmo (Bratislava) a potom meniť 12h časové zobrazenie podľa toho kde som. Takže napríklad keď pôjde do Pekingu, jediné čo spravím bude, že posuniem 12h hodinovú ručičku o 6 hodín dopredu bez toho, aby som musel hodinky "hacknúť" a nstavovať minúty. Týmto spôsobom funguje aj Rolex GMT-Master II a Omega Seamaster PO GMT (aj všetky ostatné in-house Omegy bez GMT majú nezávislú 12h ručičku).

    Keby som mal systém s nezávisou 24h ručičkou (ako máš napríklad ty v tých Ocean GMT), musel by som najprv hacknúť sekundovú ručičku, nastaviť 12h čas na časovú zónu do ktorej cestujem a až potom spätne nastaviť 24h čas na moje domáce pásmo, čo je podla mňa blbosť.

    Tie Navitimery ani mne nedaju spat, na (ne)stastie su moc velke na moju ruku.. tak musim utriet slinu.

    Nemyslím si, že by boli príliš veľké na priemernú ruku, pár mesiacov dozadu som si ich skúšal na ruke a boli v pohode, oni majú hodne zložitý cefireník rozdelený na bielu a čiernu časť, čo ich opticky zmenšuje a komfort je tiež v pohode.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ide o to, že si chcem raz nastaviť 24h čas...lordsoft wrote:

    Už to chápu, nezávislou na minutce, to je dobrá vychytávka, když ji jak píšeš využiješ. Tos nemusel vysvětlovat až tak obsáhle :) ale díky. Mně je to k ničemu, takže to mám jen jako 24 hod formát dne, den, noc.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1