Omega SEAMASTER PLANET OCEAN BIG SIZE

  • Ahoj chalani,

    co vy na tento model? Jedna sa presne o http://www.omegawatches.com/collection/sea…g-size/22005000 na tahu.
    Ma niekto skúsenosti? poprípade je niekto z BA kto ich má? Možem ich kúpiť za 2200€ z bazos.sk
    Len mi stale chodí hlavou co lepsie/ine za tie € mozem kúpiť

    Vopred vďaka za rady

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

    Edited once, last by misoo (April 22, 2014 at 10:38 PM).

  • Alebo 2200ks chleba :D
    Ale teraz vážne : Rlex je moc malý a za tú cenu nekúpim, Panerai detto a Omega moonwatch su malé sice užasne ale niesu pre mna

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

    • Official Post

    premyslal som nad kadejakymi znackami, no za tu cenu (toto je skvela cena za PO ak su nove, alebo vo vybornom stave nedoskrkane, s dokladmi atd...) ma lepsie hodinky nenapadaju... a budu sa ti hodit, mal som ich na ruke, no boli mi velke, tebe padnu ako uliate, ak su v dobrom stave a jasneho povodu, tak nevahaj! :super:

    pre info a uplnost cekni tento zoznam znaciek, mne uz viac krat pomohol ked som si nevedel spomenut na nejaku znacku :) http://www.hodinkomania.sk/viewtopic.php?f=27&t=891

  • Uvidim vecer viac foto .. historia ako aj povod vyzeraju zatial jasne.. su v zvolene tak to nieje az tak daleko... len kde v ZV dat potvrdit originalitu... hmmm to este bude dlhy boj :)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Mal som najprv v oku Breitling e17370 z chromag titan ale silno pouzivane... potom Olinkine steelfish budu asi male... plus breitling je ako to povedat taky ze vsetci si myslia ze mas FAKE / alebo sa tak lesknú jak psie g..e , a modely cez 48mm nebudu asi ok k obleku ked nahodou.. Omegy by boli taky everyday watch na vsetko voda,sortky,slusne,oblek....... nieco ako rolex ale vacsie :D

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

    • Official Post

    ano, tieto hodinky (nie v oranzovej) fakt pojdu ku vsetkemu :super: drzim palce, za tu cestu tam to rozhodne stoji :)
    servis len BA a KE :( ale ved zober panka na obed do Sheronu, placnete si a on rad pojde naspat vlacikom s tucnou penazenkou ;)

    PS: hodia sa skvele aj k zaprasenej zakrvavenej vetrovke :super: :mrgreen:

  • ..s tahom je to celkom v pohode cena, uz by som na tvojom mieste sedel v aute na R1 smer ZV ;)

    (treba ho na mieste este zlomit s cenou :super: )

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Originál sú, majiteľa som mal možnosť spoznať aj osobne ( je členom chronomagu ) a kupoval ich tam od stopa99 takže si nájdi staré predajné vlákno .... hodinky som dokonca videl aj na živo cca v decembri a boli v peknom stave. Pravosť nerieš, ved je to komplet balenie ....

  • Potrebujem sa zbaviť štajnov a doplniť strelivo. Pán vyzera seriózne cez mail dúfam ze chvíľu počká

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Ja Ti so štajnami pomozem ;)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Nakoniec som urobil akvizíciu v druhom konicku - fotografia. Dokúpil som dva objektivy nikon a to 80-200 F2.8 a 85 F 1.4

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Su to take dve legendy od nikonu. Nieco ako bondovky resp. Moonwatch :)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m