Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Vďaka za ocenenie, už prišli, som úplne unesený. Naživo ešte lepšie ako na fotkách, bál som sa opaku, ale normálne sa mi páčia viac ako Aqua Terry, ktoré som skúšal. Bez chybičky. Zatiaľ ich mám len na kove (ešte ho musím dať skrátiť), s Peťom sme sa dohodli, že remienok rovno vymení za kratší, keďže poslali XL, čo nie je na moju ruku. :) Sú úplne super. Ručičky sedia parádne, žiadna odchýlka, keď som ich nastavil na 12:00:00, úplne sa prekrývali. Ideál bude, keď ich donesiem naživo, lebo fotograf som katastrofálny a mňa by si asi mala najať konkurencia značiek, ktoré sa mi páčia, aby som dával fotky na web. Nejakú hodím, len teraz som v jednom kole, ani som ešte nestihol kuknúť súťažnú otázku, mám pokazené auto, takže zháňam sviečky, dobíjam batériu a premiestňujem sa MHD, takže pol dňa vybavujem veci, ktoré inak trvajú pol hodinu a to som mal vpláne kupovať darčeky. Teraz idem namontovať dobitú batériu, či to nenaskočí a utekám po syna do škôlky, takže ak by som sem dnes už nešiel, ešte raz vďaka, hlavne Peťovi za super prístup a serióznosť plus ústretovosť.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Zásielka podaná na pošte Poprad 1 - snad balicek do vianoc nezapatrosia cestou :pompom:

    A čo to bude? Vyzerá to na nákup od člena...

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Matej wrote:

    A čo to bude? Vyzerá to na nákup od člena...

    Vratia sa mi na ruku moje asi najoblubenejsie (=boli so mnou pri vela roznych akciach) zo skraslujucej kury (=nova lumi a vyladenie presnosti). Ak zvladnu test vodotesnosti, pravdepodobne poputuju aj dalsie kusy na tuzing ::d

  • Tak nám chlapci povecte že čo :)

  • Ja sa pustim do neprebadanych vod - nieco male, nevodotesne, neodolne, s akrylom, bez hackingu, bez rychlo datumu, manual, takmer uplne volna hlinikova luneta bez aretacie, bez tahu, trochu bordelu na ciferniku, nefunkcna lumi, +-40 rokov stare. V podstate je tam vsetko co na hodinkach nemam rad :mrgreen:

  • @mysiak a aj napriek tomu sú to parádne hodinky a sadli ti jak RNŠ :mrgreen: :super:

  • Dnes som ich vdaka druhemu Adamovi na fore vyskusal na ruke a nechal som si noc na rozmyslenie pred definitivnym "ano". Uz som sa ale rozhodol, beriem ich :) Zajtra pridam svoje prve majitelske foto :D

    Kubo - ktory japonec? :)