Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • To je pravda. Hodinky sú dosť často emocionálny nákup, takže to riziko tam je.

    Na jednom po anglicky hovoriacom fóre to raz bolo charakterizované ako "fall in like with the watch" - nie love ale like. Prosto čistý emocionálny nákup a po možno mesiaci zistíš, že síce tie hodinky sú OK, nič im nie je, ale proste sa zrazu vytratila tá iskra...

  • my sme špekulovali nad takou možnosťou, že by obchodníci takpovediac "požičiavali" tie hodinky na istú dobu, povedzme týždeň alebo dva. dovtedy by si to dotyčný utriasol, či áno alebo nie. samozrejme s nejakou plnou zálohou a storno percentom atd ap podmienky. samozrejme by také niečo mohol "dostať" len častý a vážený zákazník u svojho dvorného AD... iná možnosť asi nebude. na druhej strane sú známe aj prípady, že dotyčný chodí k AD ako na klavír týždeň, kým sa sám utvrdí a aj tak to potom opadne. prosto je to asi iný pocit, mať to doma za plnú sumu :o)

  • ako taka pozicovna niekedy funguje hodinkove forum :D clovek si jedneho dna nieco kupi, po dvoch tyzdnoch zisti, ze mu to nesedi tak vrati hodinky do inzercie a "vyskusa" si ich dalsi v poradi.. takyto proces nie je nic nezvycajneho, na chronomagu je to mozno vo väcsom meritku co sa tyka kupy a nasledneho predaja :)

    ak by islo o nove hodinky od AD, kto vie ci by ich potom nalezite dokazal predat, take povedzme 2 tyzdne nosene hodinky

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "misoo" wrote:

    Veru, pozicovna u AD je imho blbost. Ked tak za nemaly poplatok... Zas z toho netreba robit kovbojku, normalni ludia, ktorych je vacsina zakaznikov si hodinky pozrie vo vyklade, vyskusa a kupi. Studovanie detailov a pocitov riesime len my chori... :D

    Mi pekne poskočili kútiky pri čítaní týchto viet... v dobrom pochopiteľne :malin1:

  • "cretino" wrote:

    ako taka pozicovna niekedy funguje hodinkove forum :D clovek si jedneho dna nieco kupi, po dvoch tyzdnoch zisti, ze mu to nesedi tak vrati hodinky do inzercie a "vyskusa" si ich dalsi v poradi.. takyto proces nie je nic nezvycajneho, na chronomagu je to mozno vo väcsom meritku co sa tyka kupy a nasledneho predaja :)


    To je fakt, tiež som si to všimol. A myslím, že je to tak len dobre ;o)

  • "misoo" wrote:

    Studovanie detailov a pocitov riesime len my chori... :D

    fuuu .... zaujimalo by ma aka tu je smernica bodovania podla diagnozi od 1 do 10 8/

    mam dojem,že som v tom as po usi :aille:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • "Dobrý deň. Objednané hodinky sú na predajni, zastavte sa prosím..." Ked vam pride takato SMS ta celkom potesi :D Povodne som mal cakat na hodinky 6 tyzdnov avsak kratko nato ma z predajne informovali ze do tyzdna ich budu mat! eeej teraz uz len vydrzat :D

    TISSOT LE LOCLE AUTOMATIC Power Reserve Gent

  • "cretino" wrote:

    darceky sa nepredavaju, vsak ano.. to je spravne, tak to ma byt - ja mam take nepredajne svoje pilotky napriklad :super:


    darceky predavaju len chrapuni :mrgreen:

    inac mal som v plane aj prirastok z rodu operencov, ale jedna financna komplikacia tomu asi zabrani..