• "Alexion" wrote:

    no su na pohlad velmi zaujimave, ale vsetko take velke kone ze az :-/

    " Šak to sú hodzinky, pre kone " :ghee:

  • "esqueleto" wrote:

    Ja som už s výrobcom Deep Blue dohodnutý, takže ak by mal niekto záujem, tak príjmam objednávky :) Akurát ich musím ešte nahodiť na web..

    Otázka: kedy budú Deep Blue u teba na webe? Dík.

  • No.. to je ťažká otázka.. ja sa totiž s tými hodinkami nejako neviem stotožniť.. :cote: Nie som si istý, či ich mám dať na web.. Dúfam, že ma tu neukameňujete :)

    S výrobcom dohodnutý som, takže keď máš záujem, tak ich môžem pre teba objednať ale ešte som sa celkom nerozhodol, že ich uverejním.. :langue: Možno je to tým, že nie sú Swiss made, možno tým, že mi trochu pripomínajú Invicty.. no a trochu sa obávam aj kvality spracovania..

  • "esqueleto" wrote:

    No.. to je ťažká otázka.. ja sa totiž s tými hodinkami nejako neviem stotožniť.. :cote: Nie som si istý, či ich mám dať na web.. Dúfam, že ma tu neukameňujete :)

    S výrobcom dohodnutý som, takže keď máš záujem, tak ich môžem pre teba objednať ale ešte som sa celkom nerozhodol, že ich uverejním.. :langue: Možno je to tým, že nie sú Swiss made, možno tým, že mi trochu pripomínajú Invicty.. no a trochu sa obávam aj kvality spracovania..

    Ak smiem otázku čo bolo hlavným dôvodom neuverejnenia tejto značky v shope?? Mne osobne sa veľmi páčia samozrejme nevyznám sa v tom hoc neviem ako je ošetrený strojček lebo si myslím (skromný názor laika) že hodinky ktoré majú zniesť vodotesnosť 500m a vyššie by mali byť dosť odolné voči nárazom a podobným vplyvom. Ďalšia vec je to že niektoré kúsky sa mi zdajú nejaké lacné na to že zvládnu vodotesnosť napr. 1000 m samozrejme cenu počítam cca tak že napr. 500 dolárov +- 500e aspoň keď som to porovnával s inými značkami bolo to tak (zhruba). Tiež by ma zaujímalo akú je to z výdržou ich klasickej lumi kedže na obrázkoch na ich stránke je dosť jasna hoc trítium pokiaľ sa nemýlim nieje až také jasné no mala by tam byť garantovaná svietivosť 25 rokov. Samozrejme môžem sa mýliť ako vravím nevyznám sa v tom :) Ďakujem

  • Na tvoju otázku som v podstate odpovedal v citácii, ktorú si sám uviedol. Obávam sa trochu kvality spracovania - to je asi hlavný dôvod. Ale možno je úplne neopodstatnený. Nikdy som ich nevidel na živo a tým pádom sa ti ani neviem vyjadriť k tvojim ďalším otázkam. Je dosť možné, že tá cena je taká "nízka" pretože sa hodinky s najväčšou pravdepodobnosťou vyrábajú mimo Európy.. Trícium a klasická superuminova sú dve rozdielne veci. Fotky výrobcov sú vždy trochu prikrášlené. Hlavne pokiaľ ide o superluminovu. Resp. môže ísť o reálne fotky avšak boli fotené ihneď po nasvietení a pravdepodobne s dlhou expozíciou. Preto všetky svietia ako o život ::d