Putovne hodinky na pokusy

  • Budem sledovať :malin1: Ak nebude výpožičné veľká pálka, tak rád ponosím tie Davosy a dám nejaký feedback, prípadne aj tie Seikače. Páči sa mi to tu! Chalani... palec hore! :super:

    Longines Conquest_Tissot PRS 516_Seiko Monster_Christopher Ward C60 Trident Pro 600_Seiko SKX009_Seiko 5_Orient Blue Ray_Casio G-shock

  • to by si ich dal len tak, sem zničiť?

    co by clovek pre Vas neurobil ;)
    necital som uplne cele vylakno, ale myslim ze by bolo dobre keby tester urobil aj nejake fotky alebo video z testovania

  • co by clovek pre Vas neurobil ;)
    necital som uplne cele vylakno, ale myslim ze by bolo dobre keby tester urobil aj nejake fotky alebo video z testovania

    Ja si v myslím, že ak Polo poskytne Seika na test, tak by to nemala byť hardcore testovačka, ako minule. Ale len taký softík, aby sa mu vrátili v rovnakom stave. ...môj názor...

    Longines Conquest_Tissot PRS 516_Seiko Monster_Christopher Ward C60 Trident Pro 600_Seiko SKX009_Seiko 5_Orient Blue Ray_Casio G-shock


  • misoo vie dobre,ze 5ka je moja slabost :malin1:
    Ked bude symbolicka cena za prenajom preco nie

    zatial ma piste .. podmienky prosim do Sukromnej Spravi tie kontrolujem kazdy den ... vlakno len sporadicky ... ;)


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • dobre precital som cele vlakno a skusime to urobit takto:

    - prvemu zaujmecovi sa pokusim dorucit hodinky osobne (kedze dost cestujem po SR tak by to asi nemal byt problem)
    - ako sa dostanu hodinky od prveho celna k druhemu a od druheho k tretiemu atd. si dohodnu dva testery medzi sebou
    - test hodiniek je mozny na ruke
    - urobime jednu malu vynimku a hodinky sa budu moct testovat aj mimo ruky pokial nebude viac ako pravdepodobne ze dojde k ich zniceniu
    - cas na testovanie bude 14dni, ale pri riadnom zdovodneni preco ich chce mat tester dlhsie, je mozne testovanie predlzit az na 30dni
    - samozrejme nejake foto pripadne kratky pokec
    - no a aby sme nieco taketo mohli robit aj na buduce, tak spravime dobrovolny prispevok v minimalnej hodnote 10€ a za ziskane peniaze sa kupi dalsi kusok na testovanie

    samozrejme o dalsich alebo uprave horeuvedenych podmienok mozeme este viest diskusiu ;)

    este otazka na esqueleta, ci by to mohol nejak zmanazovat kedze uz z tym ma skusenost, hlavne poskytnutie toho uctu a pripadne by som hodinky mohol nehat aj u neho

  • ja davam suhlas hlasim sa ako cislo 1
    potom kludne moze nasledovat
    2.mapo
    3.misoo
    atd zalezi kdo sa dalsi zucasni
    a ak suhlasia aj ty 2 uz napisani .. teda mapo a misoo ..


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • 1.rozgon
    2.mapo
    3.misoo
    4.bladerunner

    pridávam sa, ale vôbec netrvám na 4. mieste, kľudne ma môžte posunúť aj nižšie, zvlášť ak to zlepší logistiku, kedže som z východu

  • 1.rozgon
    2.mapo
    3.misoo
    4.bladerunner

    pridávam sa, ale vôbec netrvám na 4. mieste, kľudne ma môžte posunúť aj nižšie, zvlášť ak to zlepší logistiku, kedže som z východu


    som v tom s vami
    1.rozgon
    2.mapo
    3.misoo
    4.bladerunner
    5.alexion

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Hlásim sa, ako piaty tester. :) Keďže som tiež z východu, logicky aj logisticky ma môžete v poradí priradiť k bladerunnerovi. :hello:
    Ak by sa ale termín bil s napr. testom Davos, radšej by som omakal tie. Seika a 5ky sú mi totiž dobré známe. Ak by som mal naraz testovať aj aj, tak by som jedny určite zanedbal a to by som nerád. Ďakujem za pochopenie. :merci:

    takže ešte uprava:

    1.rozgon
    2.mapo
    3.misoo
    4.alexion
    5.bladerunner
    6.Maquinista

    edit: tak som vas vychodnare trosku zgrupil ;)

    Longines Conquest_Tissot PRS 516_Seiko Monster_Christopher Ward C60 Trident Pro 600_Seiko SKX009_Seiko 5_Orient Blue Ray_Casio G-shock

    Edited once, last by misoo (April 8, 2014 at 8:37 AM).

  • tak sa dopíšem aj ja.

    1.rozgon
    2.mapo
    3.misoo
    4.alexion
    5.bladerunner
    6.Maquinista
    7.mathyk


    Ozaj? a potom sa spraví znova losovanie....či aká je pointa?

  • Polo-ve 5ky (14 dni, 10€)
    - prvemu zaujmecovi sa pokusim dorucit hodinky osobne (kedze dost cestujem po SR tak by to asi nemal byt problem)
    - ako sa dostanu hodinky od prveho celna k druhemu a od druheho k tretiemu atd. si dohodnu dva testery medzi sebou
    - test hodiniek je mozny na ruke
    - urobime jednu malu vynimku a hodinky sa budu moct testovat aj mimo ruky pokial nebude viac ako pravdepodobne ze dojde k ich zniceniu
    - cas na testovanie bude 14dni, ale pri riadnom zdovodneni preco ich chce mat tester dlhsie, je mozne testovanie predlzit az na 30dni
    - samozrejme nejake foto pripadne kratky pokec
    - no a aby sme nieco taketo mohli robit aj na buduce, tak spravime dobrovolny prispevok v minimalnej hodnote 10€ a za ziskane peniaze sa kupi dalsi kusok na testovanie

    1.rozgon
    2.mapo
    3.misoo
    4.alexion
    5.bladerunner
    6.Maquinista
    7.mathyk

    na zaver navrhujem (ak si ich nechce nechat Polo) namiesto destruction derby dat losovanie, nech ich niekto ziska, zbytocne nicit dobre a pekne hodinky je podla mna skoda. aj ked...... :)

  • A mna ste nepripisali? :( Nemozem sa vpisat do poradovnika,som na mobile.

    Odoslané z LG-D802 pomocou Tapatalku