Vianočný darček - hodinky?

  • Dakujem....mam taky pocit ze nacas som s hodinkami vysporiadany. povodne som chcel bondovky ale tie sa mi nejako okukali a zovsedneli uz len z obrazkov na nete aj ked je to klasika....ale zamieril som do inych vod a nelutujem. akurat mam dilemu ci nosit na tahu alebo taky nylonovy strap co bol origo alebo ten pieskovy.....ale asi tah vyradim.....su take prijemnejsie na nato strape......alebo zohnat origo kozu s ktorou sa tiez predavaju.......

    Zasa som kôli hodinkam dnes do rána nespal......

  • "fermuello" wrote:

    Paráda J. , Tudor je už len krôčik od Rolexu :)


    Tak to ano...ale zatial take mety nemam aj ked som u ich majitela videl Rolexy na ruke....tak ten asi urobil ten krocik....Tudory mu vydrzali 4 mesiace. ...to si radsej este nieco doplnim....za tie peniazky....

    Zasa som kôli hodinkam dnes do rána nespal......

  • Heritage Black Bay sú jednými z najkrajších hodiniek, čo vyšli v 2012. Možno aj najkrajšie. Blahoželám, Profil!

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • :super: nadherny darcek!

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • material je ocel...system zapinania a dieliky su presne rovnake ako na Rolexoch...osobne som porovnaval s jednymi submi. este je neskrabnuty.predosly majitel tah nenosil..tak ho mam ako novy....vlastne je novy....hodinky maju 4 mesiace

    Zasa som kôli hodinkam dnes do rána nespal......

  • ja som Tudor tiez nepoznal..az ked som sa podrobne zacal vrtat v znackach hodin.......ze vraj povodne sa tak mala volat znacka Rolex ale uz nazov Tudor bol obsadeny......a ked mal Rolex moznost tak nazov Tudor kupili....aspon mi ich nikto nezavidi...kazdy pozna len "bezne znacky".....a keby mam rolexky tak mi ani nik neuveri ze su origo a nie fake....takze u mna Tudor na velmi vysokej latke.
    no ozaj skoda toho datumu....privital by som ho nie len z praktickeho hladiska ale aj dizajnoveho...take okienko by tam velmi pekne zapasovalo...ale co uz......tento rok by som chcel este Damasko....tu znacku som tiez nepoznal a je pomerne mlada a tie hodinky ma fascinuju.....a kvalita....len som zistil ze uz tie hodinky nemam kedy unosit.....a najviac nosim Steinharty pilotky...

    Zasa som kôli hodinkam dnes do rána nespal......