Davosa Vigo Dualtime

  • Ahojte chalani neviem ci si pamatate davnejsie som riesil kupu hodiniek bol som rozhodnuty pre steinhart ocean two ale nejake veci sa zmenili boli nejake vydavky (kupa auta) takze od kupy hodiniek som upustil medzicasom som uz tie steinharty nejak vypustil z hlavy a vsimol som si ze na toptime pribudla znacka Davosa a kokretne ma zaujal model Vigo Dual Time hladal som na nete nieco o tejto znacke a prisiel som na to ze nie je moc rozsirena u nas preto ma zaujma ci budem mat hodinky kde servisovat a co hovorite na strojcek ETA 2893-2?

    SEIKO SKX007J2
    Tissot T-Classic T34.1.488.42

  • S tým servisom som celkom nepochopil kam smeruješ, Štajny by si tiež na Slovensku nemal kde servisovať v oficiálnom servise. V záruke je to esqeletova starosť a keďže je tam konfekčný strojček po záruke sa to servisuje rovnako ako iné značky.
    2893 je pomerne rozšírený kaliber pre GMT komplikáciu. Ak si nemal problém kúpiť hodinky s Etou 2824, tak ETA 2893 je v krátkosti o niečo lepší, novší a prepracovanejší kaliber.

  • ..servis je ta posledna vec, ktorej by som sa bal.. jasne, poserie sa kadeco aj na inych hodinkach, ale od toho je tu zaruka ako pise Spen a potom keby nahodou, tak je tu par odporucanych hodinarov ktory sa toho urcite radi ujmu a nezrujnuje ta to :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: