• "Dejinytrávy" wrote:

    Hodinky môžu byť zle natiahnuté, nikdy sa neoneskoria o 10 minút za jednu noc.

    Mam hypotezu ako k tomu doslo. Hodinky boli zle natiahnute a zastali. Zobral som ich do ruky 10 minut potom ako zastali, tym pohybom som ich na chvilu ozivil, sekundovka sa rozhybala. Ja som sa mylne domníeval ze sa omeskali a stale idu. Co poviete, mohlo to tak byt ? :ghee:

    Faktom je ze dalsich 24 hodin zase spravili len cca +5 sekund. Ak si uchovaju tento zvyk, budem spokojny :)

  • ..ty si svoje vyliecil, ale moje Zodiacy robia akymsi zazrakom, odkedy ich dal na ruku novy(teraz uz stary) majitel za noc 10 minut do minusu.. asi je to forum nakazlive aj pre hodinky - chlapi, treba prestat citat fora lebo sa tie choroby prenasaju uz aj na strojceky :hurt5: :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • pruser je, ze mne kvoli tomu padol kseft s Oriskami (Divers Small Second), mal som ich den a chcel ich vratit.. neotocis sa 2 krat za vikend do CR? :D

    mne to natiahnutie napomohlo, tahal som rucne aj kyvanim hodiniek pred spanim a aj tak to bolo rano zle.. uz som dohodnuty s mechanom, zajtra mu ich posielam lebo ma to celkom vytaca :triste1:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "ivan_989" wrote:

    Mam hypotezu ako k tomu doslo. Hodinky boli zle natiahnute a zastali. Zobral som ich do ruky 10 minut potom ako zastali, tym pohybom som ich na chvilu ozivil, sekundovka sa rozhybala. Ja som sa mylne domníeval ze sa omeskali a stale idu. Co poviete, mohlo to tak byt ? :ghee:

    Túto hypotézu považujem za nepravdepodobnú, stojacu ETU nerozhýbe mimovoľný pohyb, avšak hodinky predtým ako úplne zastavia výrazne spomalia. Takže skôr by som smeroval nádeje k tomu, že si sa prebudil keď zastavovali ;) .

  • "Spen" wrote:


    Túto hypotézu považujem za nepravdepodobnú, stojacu ETU nerozhýbe mimovoľný pohyb, avšak hodinky predtým ako úplne zastavia výrazne spomalia. Takže skôr by som smeroval nádeje k tomu, že si sa prebudil keď zastavovali ;) .


    Ano, urcite to bolo takto ako pises. Zahada odhalena. Teraz to uz presne a s pravdepodobnostou hraniciacou s istotou vieme co sa stalo. Dakujem! Ja fakt verim ze to bolo ako pises :ghee: take veci sa stavaju skratka. Lebo odvtedy tie Davosy slapu ako hodinky. Ved ako inak by mali, ked su to hodinky.