Odporucte vydarene potraviny

  • V dnesnej dobe plnej chemie, hormonov, blafov a kadejakych odrbavok je velmi tazke najst kvalitne a skutocne chutne potraviny :-|
    Toto vlakno by mohlo sluzit na predavanie si informacii o takychto potravinach. Takze, ak viete o niecom fajnom, nenechajte si to pre seba... ;)

    Ako sa patri, zacnem. Kamos mi odporucil tento puding, nejaky Grand Dessert od Ehrmann, je to nieco neskutocne, velmi dobra chut, poctiva konzistencia... Asi preto, ze je to primarne urcene pre AT trh. U nas to maju tusim len v Bille. Cena 0,69€ v akcii, netusim co to stoji normalne, ale ked do 1€ tak je to spravodliva cena na mnozstvo a kvalitu.
    Takze, odporucam kupit a ochutnat :super:

  • super napad. taketo informacie sa hodia. zatial neviem co by som mohol odporucit ja lebo vsetko co v obchodaku chytim a precitam ma v sebe vela chemie. Uz aj tie zvolenske jogurty nie su co byvali.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Zvolenské už ani mne nešmakujú

    Poctivé jogurty vyrába Sabinovská mliekáreň, už roky

    a v poslednej dobe žeriem Acidko jogurt..biely mi najviac chutí, ale nepohrdnem ani iným variantom...

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • Bratislavcania nelente a odvezte sa tych par kilometrov do hainburgu. Cely ho prejdete a na konci je SPAAR (potraviny). Tam maju take mnam-mnam jogurty v biokvalite a normalych cenach ze ine uz chciet nebudete. Aspon ja som tak dopadol ked som ochutnal prvykrat...

  • už keď sme rozbehli tému mliečných výrobkov, dovolím si povedať, že Maďari majú jeden skvelí národný produkt, a to je Túró Rudi. Iné napodobeniny sa na toto nechytajú (napr. Dots)...je to tvarohová pochúťka zaliatá v čokoláde....v lete často navštevujem ich termálne vody, vždy sa v Miškolci zastavím a beriem si to na kilá :D
    P.S.- vyrábajú sa v rôznych variantoch, obyčajné, jahodové, marhuľové...


    Steinhart Ocean Vintage Military

  • nikdy nezabudnem na chuť jogurtov z čias môjho detstva, bez chémie, so zárukou dva dni, najlepší bol biely - druhý v poradí a posledný ::d bol zafarbený do ružova a nestál za nič X( , ale ten biely s domácim lekvárom bol super. :perv: A ešte mi chutili jogurty vo francúzsku, a ich maslo a kyslá smotana tak hustá, že v nej stálo aj veslo :P .

    A stitch in time :D

  • "ivan_989" wrote:

    Bratislavcania nelente a odvezte sa tych par kilometrov do hainburgu. Cely ho prejdete a na konci je SPAAR (potraviny). Tam maju take mnam-mnam jogurty v biokvalite a normalych cenach ze ine uz chciet nebudete. Aspon ja som tak dopadol ked som ochutnal prvykrat...


    Pripajam sa aj ja najlepsie nakupy potravin urcite Hainburg Spar a Hofer :super: Su tam neporovatelnejsie kvalitnejsie vyrobky a hlavne bio sa tam oplati :) A cestou naspat si aj natankujem a tiez usetrim :super:

  • "misoo" wrote:

    do AT chodim tankovat a raz som tam bol v Bille a nezdali sa mi potraviny nejako lacnejsie... ale ta kvalita, ta asi bude inde :super:


    Misoo my tam chodime minimalne raz-dva krat do mesiaca na velky nakup a ked porovnam kvalita a cena tak urcite hainburg.Okrem Bio su tam lacnejsie aj bezlepkove potraviny :)

  • Ta bezlepkova strava ma zaujima, viete dat niekto nejake odporucania ohladom rakuska? Sme doma spolu traja :)

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • U nas to funguje presne ako u Vas Misoo, uz asi 7-8 rokov :) A s tymi restikami je to ako kde, niekde pomozu, niekde pozeraju na mna ako na zjavenie :ghee:

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • hrdo sa hlasim k dietnikom :D v tom hainburgu sa da co to kupit len mi to znechucuje dost ake su tie obchody (hoffer, spaar...) male nato ako vela ludi tam nakupuje. vikend je uplne zabity, bol som tam aj v tyzdni pred 11tou a plno. ak mate niekto zoznam osvedcenych potravin tak sup snim sem. ja tam vzdy tapam a nakoniec odchadzame len s par kusmi niecoho co by som asi kupil rovnako aj tu.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Bratislavcanom odporucam pravidelnu sobotnu navstevu trhu na Mileticovej ul. Idealne do 9:00. Je uz takmer po sezone ale to ovocie/zelenia co tam predavaju sa nedaju porovnat s tym blatom co je v beznych potravinach. Lepsie ceny, lepsia kvalita. Vonave,veselá druzná atmosfera, chodievam tam rad. :love: