... "skladovanie" hodiniek remienkov pripadne naradia

  • ... zdravim pacienti...asi každý mate tie svoje hodiny "niekde" okrem tych co mate na ruke.... Kde? ... sa pytam, .... a prečo .... rsp napište ak chcete co by bolo najdostojnesim riesenim pre zbierku ktora nema limit niekde okolo 10 kusov.... ale tak 25- a viac.... ( niesom ani zdaleka na takom cisle no niesom ten co si dava limity... ) moja predstava je vyrobyt si klenotnicky stolik s prihladnym vrchom aby som videl a mal na vyber ... aj remene .... a obcas nieco treba spravit takze tam bude aj cast kde sa to bude dat realizovat a mat to vsetko zakladne naradie poruke.... samozrejme tam mozu byt aj partnerkine serepeticky ak nechcem mat stoliky dva ... .....je to blbost?.... uvitam kazdy nazor... uzivajte

  • Vitrína v mojom prípade v obývačke, pripadám si potom ako v obchode, akurát to mám zadarmo ;)

    V dobrom slova zmysle? … áno aj to som mal chvíľu v hlave …. Rozmýšľal som nad výklopným systémom aby sa dali hodiny bezpečne vybrať a nehrozil pád …. Potiahol by sa spodok vitríny a vrch by sa zviezol v stenovom syteme dolu … vznikol by stolík na ktorom by sa dalo aj niečo spravit no vertikálne umiestnenie mi robilo ťažkú hlavu … ak by som si chcel k tomu sadnúť muselo by to byt ako vitrina príliš nízko …. Pekná vytrina ma oproti hodinkovnoci výhodu “zaveseneho obrazu” … vďaka za postreh …

    Edited once, last by Branoz (February 16, 2024 at 8:36 PM).