Vnimanie brandov a.k.a. nesmrtelnost chrusta 🙂

  • ze som taky smely sa spytat, kde ste nechali OMEGA? ak sa teda bavime o beznej polupacii, tak si myslim, ze 50% o PP v zivote nepocula ....

  • Nikto na Omegu nezabudol. Podľa mňa je rovnako známa ako TH a rozhodne viac známa ako PP. Písal som, že v poslednej dobe sa podľa mňa o PP dozvedá viac a viac ľudí. Pretože si pateky kupuje čoraz viac "celebrít" a chvália sa nimi na sociálnych sieťach. S Omegou žiaľ toľko parády nenarobia.

  • A inak z toho koláča je pre mňa najväčším prekvapením Longines. Vždy som myslel, že to je značka, ktorú oceňujeme iba my, hodinkami postihnutí. ^^

    No a tu na fóre je trochu v úzadí, aspoň teda co si všímam z fotiek...

    Longines ma mnoho krásnych hodinies aj s dobrými strojčekmi , ale videl aj bezkamenove Qartz pred par rokmi ..., to si ale nemali dovoliť Swiss Made

    Peter Th.

  • ale videl aj bezkamenove Qartz pred par rokmi .

    a čo máš proti bezkameňovým quartz :?: moja svokra má quartzky od AVON za 5 € asi 20 rokov a stále šľapú a dokonca presne :D :P

    A stitch in time :D

  • a čo máš proti bezkameňovým quartz :?: moja svokra má quartzky od AVON za 5 € asi 20 rokov a stále šľapú a dokonca presne :D :P

    Ok ,, ale nestali 1.000 e

    Peter Th.