• Tak tie sú krásne, aj keď sú seiko :thumbup:

    Ja nemám problém so Seiko ako takým, len mi tam vadí ten nápis. Neviem, možno font :/

    A ešte viac mi vadí Orient. Len tam to nie je samotný nápis/názov, ale ten znak. To proste nedávam...

  • Veď jasné, každý máme niečo čo sa nám nepáči / páči a je to takmer vždy veľmi špecifické. Mne tiež vadí keď je na hodinkách dolu napísané Sapphire alebo niečo podobné. Aj keď teda so Seiko fontom som úplne ok :D mne sa práveže páči. Nevadí, skúsil som :D

  • Ahojte, rozhodujem sa čo pod stromček a mám trochu dilemu, keďže preferujem ťahy pred remienkami. Skúsite mi poradiť, nech sa nerozhodnem zle? M005.430.11.030.80 vs. M025.407.36.061.00, cena rovnaká, rezerva 42 vs. 80 hod. Ďakujem vopred.

  • Ahojte, rozhodujem sa čo pod stromček a mám trochu dilemu, keďže preferujem ťahy pred remienkami. Skúsite mi poradiť, nech sa nerozhodnem zle? M005.430.11.030.80 vs. M025.407.36.061.00, cena rovnaká, rezerva 42 vs. 80 hod. Ďakujem

    Z tychto dvoch za mna black. Trochu ma rusi datumovka, ale tie aplikovane indexy su lepsie ako zapustene ;)

  • Tie dva moje modely majú strojčeky:

    - ETA 2836-2

    - ETA C07.611

    Tak neviem, že ktorý je lepší, ten druhý je bez regulácie, odladeny vo výrobe laserom, vraj je preto spoľahlivejší.

  • Tie dva moje modely majú strojčeky:

    - ETA 2836-2

    - ETA C07.611

    Tak neviem, že ktorý je lepší, ten druhý je bez regulácie, odladeny vo výrobe laserom, vraj je preto spoľahlivejší.

    Oba strojceky su OK, maju standardne sukolie bez kompozitnych dielov vratane vlasku od Nivaroxu, takze v tomto smere tazko povedat ;)

  • Za mňa biele a odporúčam zaradiť do výberu aj modré. Tiež som po nich už pokukoval :)

    Ked ja na modre moc nie som…jedny modre hodinky by doma mali byt, ale to uz mam splnene ;) tak neviem :/ biele ciferniky mam rad ale antracitovy este nemam…nuz, pockam co prinesie BF u jednotlivych predajcov a potom sa rozhodnem :) ale mozno nezaujme nic ine, prip. ma niekto predbehne alebo sa na to vybodnem a nekupom nic..v hre su vsetky moznosti :D ale chronocervik hloda a hloda :P jajaj, ako sa poznam, tazko sa bude odolavat ;(

  • Ahojte, rozhodujem sa čo pod stromček a mám trochu dilemu, keďže preferujem ťahy pred remienkami. Skúsite mi poradiť, nech sa nerozhodnem zle? M005.430.11.030.80 vs. M025.407.36.061.00, cena rovnaká, rezerva 42 vs. 80 hod. Ďakujem vopred.

    hlavne nie take, ktore maju datum na "4", ci kde v certe ... :evil: :evil: