Univerzály

• Pome vybrať zase niečo!

Niečo zaujímavé v kombinácii solar/kinetic a pod(quartz), zafír, púzdro/ťah ideálne titan, prinajhoršom oceľ.

Máte nejaké zaujímavé/neobvyklé nápady? :/ ;)

• Zaujímavé, ale moc športové pre moje potreby. Ale vďaka za tip :thumbup: :saint:

• No to už je vzhľadovo podľa predstáv, len tá cena zase. Hlavne tie seiko za 3 litre =O

• Ešte ma napadlo pozrieť vo vodách Citizen, Certina a Tissot. Tam sa občas objavia slušné hodinky za dobrú cenu, čo by mohli spĺňať zadanie.

Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

• Tak toto je presne niečo také, čo hľadám. Hodinky čo môžu ležať dva týždne na polici a viem, že keď ich dám na ruku, tak idú presne a len tak ich niečo neponičí. Lebo priznám sa, že ja mám hádam záľubu v triafaní sa hodinkami do kovových zárubní napr. || :D

A vôbec som netušil, že casio má niečo takéto v ponuke. Vďaka za rozšírenie obzorov. :thumbup:

• Ja som práve objavil z rovnakej stajne :love:

• Longines VHP alebo Grand Seiko SBGN003 resp.

Longines VHP som teraz videl v Parndorfskom Hour Passione za 670 na kozi a okolo 730 na tahu,co su velmi prijemne ceny.Boli biele a modre,tusim aj jedny cierne 41ky aj 44ky.Skoro som potiahol spust nakolko ich uz dlho ocumujem na webe ale nakoniec z toho zislo pretoze mi za nazivo prisli hadam az prilis nenapadne a potom akosi ma momentalne dalsie kvarcky nelakaju.