• Ak som to trochu prehnal s fotkami, ospravedlňujem sa :(

    Nič také neexistuje 😁 sú super. Užívaj. A som rád že tu vidíme aj niečo menej tradičné. Sedia ti veľmi dobre. Je to bronz či zlaté PVD ?

  • Ešte jedna vec, po tejto prvej skúseností môžem odporučiť stránku Ashford.com. Dobrá komunikácia, rýchla doprava, rôzne akcie a teda aj dobré ceny. Tovar zabalený ako má byť a hádam že aj originál :)

  • Juuuuj, tak tie sú parádne, úplná nádhera.

    A fotky labúžo :thumbup:

    Ešte ten dátumovníček keby bol vo farbe... 🤭 Ale to je detail už.

    Užívaj, krásne!

  • Ešte jedna vec, po tejto prvej skúseností môžem odporučiť stránku Ashford.com. Dobrá komunikácia, rýchla doprava, rôzne akcie a teda aj dobré ceny. Tovar zabalený ako má byť a hádam že aj originál :)

    Pridavam sa ku gratulacke :)

  • wow, paradne su..aj na ruke vyzeraju luxusne, si ma infikoval..ešte nočnú lumi foto pls ;) congrat, tešíme sa s tebou, celá rodina heh

  • mám jednu otázočku, ako prosím u Vás funguje proces šetrenia na hodinky? ^^ :D a potom následný výberový proces?

  • No na začiatku je u mňa myšlienka, indícia, nápad - napr. zaujímavý obrázok, článok, odporúčanie alebo len nejaká predstava v hlave.

    Potom sa hľadá konkrétny predmet záujmu, rieši sa cena, kde ho kúpiť...atd. - toto je pre mňa tá najzaujímavejšia časť a niekedy trvá aj mesiace.

    No a keď je už investičný zámer jasný :) treba naň zabezpečiť financie. Niekedy niečo obetujem z existujúcej zbierky v prospech pokroku a evolúcie, niekedy na to proste vyčlenim peniaze, ktoré mám v rezerve na takýto účel a niekedy využijem aj debetný účet a potom vykryjem z ďalšej výplaty, ale bezúročne (to ak už neviem vydržať :) , lebo klasických úspor sa nechytám).

    No a ak to vyjde, poviem si, že už sa budem krotiť, veď už mám toho dosť a mal by som byť viac ako spokojný, ale za pol roka zase príde niečo, čo ma opäť naštartuje ^^ napr. naposledy toto fórum :)

    Neviem, že či si myslel takéto niečo ...

  • Ja som manželke vysvetlil, že u mňa je to istý spôsob šetrenia, menej rizikový ako akcie :) , tzv. štvrtý pilier.

    Tvoje foto? =O

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ja som manželke vysvetlil, že u mňa je to istý spôsob šetrenia, menej rizikový ako akcie :) , tzv. štvrtý pilier.

    Presne toto som myslel.. 3 plne kufre? Whaat ? Odpadol som