Pokec o nicom s flaskou piva alebo stamperlikom v ruke :)

  • Chlapci - bacha na to, čo pijete :hehe:
    Pred mesiacom došiel čašníkovi v jednom hoteli v Tatrách Horec a zakričal na kolegu, nech donesie ten špeciálny od kamaráta z Ceska.
    Nalial a s úsmevom vraví:
    Tááák... Dnes sa vidíme naposledy...
    :mrgreen:

    Len pekne haste a nezabúdajte na brzdu.
    A dodržujte protipožiarne opatrenia!
    Raz jedna ženská položila rýchlovarnú konvicu nie na podstavec, ale na rozžeravenú dvojplatničku - asi chcela mať rýchlejšie zovretú vodu...
    :mdr1:
    A to bola úplne triezva!
    :mdr3:

  • Frankovka - môže byť :)
    Mám rád víno, lebo som pôvodom z Pezinka a kto by nevedel, tak tam robia najlepšie vínko na svete.
    Ale inak pifko a sem - tam tvrdvô...
    Teraz mi začalo chutiť pifko Litovel a sem-tam známa kombinácia vodka-džús.
    Ale multivitamínový - treba myslieť na zdravie.
    Inak moc nepijem a milujem kvalitné espresso.
    Také ristretto vám pretiahne údy lepšie, ako domáca slivovička.
    :)

  • Ved to poznáš...
    Pri prvej slivovici sa barmanka pýta, či Jelínek, bošácku, alebo obyčajnú.
    Tak po chvíli gurmánskeho váhania povieš Jelínek, plus ginger honey tonic - ako brzdu.
    A po niekoľkých zistíš, že je ti to jedno a hlavne ťa znepokojuje, že tie barmanky sa klonujú a prečo sa ťa pýtajú všetky naraz to isté ???
    :hehe:

  • dneska som bol v Auparku a mal som chvilu cas, tak som navstivil hodinkovy obchod na rohu na prizemi a vyskusal tie omegy aquaterra (golf) a musim povedat, ze na mna nejako nezaposobili... pripadali mi malicke (41mm) a take velmi jemne a leskle, mal som pocit akoby som nemal na ruke chlapske hodinky, ale nejaku ozdobu... :rouge: tak som si vypytal este jedny co sa mi pacili z obrazkov - Tag Heuer Aquaracer, nadherny cifernik, no vdaka sirokej lunete vyzerali este viac detsky... 8/ som z toho volaky rozcarovany, nejako som od toho ocakaval ze budem ohureny, proste nove mety a nic... :/
    Inac tie Tagy mali perfektny material tahu, taky matny tmavosedy bruseny, proste chlapsky matros :frime:

  • "misoo" wrote:

    dneska som bol v Auparku a mal som chvilu cas, tak som navstivil hodinkovy obchod na rohu na prizemi a vyskusal tie omegy aquaterra (golf) a musim povedat, ze na mna nejako nezaposobili... pripadali mi malicke (41mm) a take velmi jemne a leskle, mal som pocit akoby som nemal na ruke chlapske hodinky, ale nejaku ozdobu... :rouge: tak som si vypytal este jedny co sa mi pacili z obrazkov - Tag Heuer Aquaracer, nadherny cifernik, no vdaka sirokej lunete vyzerali este viac detsky... 8/ som z toho volaky rozcarovany, nejako som od toho ocakaval ze budem ohureny, proste nove mety a nic... :/
    Inac tie Tagy mali perfektny material tahu, taky matny tmavosedy bruseny, proste chlapsky matros :frime:


    u mna je golf uplna parada,ale je to o tom,kazdemu sadne ine,uniformita by bola nudna :-/