Pokec o nicom s flaskou piva alebo stamperlikom v ruke :)

  • Všimol som si, že Rozgon nám dostal u našich susedov banánik... :rouge: čo si neposlúchal? (sorry za rýpanie, ak to tak vyznieva, len sa pýtam)

  • dohodol som sa z adminom o zruseni pristupu na moju ziadost .. tot na margot moja odpoved
    ( vse ostatne je moja vec preco som top tak urobil )

    panove NERIESTE TO !  ;) ani na danom fore Dik.

    uz ked sme pri tom pive :alcool1:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • V každom prípade je to zvláštne a je to len Tvoja vec. Ale mysli na to, že pod určitým nickom a v nejakom záujme si aj na tomto fóre... ak rozumieš. Tu je proste iná nátura ako u susedov.

  • Bol si verejne obvineny z niecoho a nebranis sa, takze suhlasis s verziou, co bola napisana..
    Treba si uvedomit, ze v hodinkovej komunite je jedinou zarukou slovo chlapa - na nicom inom nezalezi.. Posielaju sa peniaze dopredu, par sto az tisic € na dobre slovo..
    Pardon, ale ojeb za 10€ je tak isto ojeb ako ten za 1000€, lebo si stratil to jedine v hodinkovo-virtualnom svete - hodnotu svojho slova..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Tu je proste iná nátura ako u susedov... JEDNOZNACNE mas pravdu

    Ale mysli na to, že pod určitým nickom a v nejakom záujme si aj na tomto fóre
    ... jediny zaujem je Zaluba k hodinkam preto som tu
    ( ale myslim ze to sme viaceri ci ?? )


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • nezhodli sme sa pri prebrati ..

    on si stoji za svojim a preto to zostalo na mrtvom bode
    aj s tou vizitkou od neho na margot mojho nicku .


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Akoze on dobrovolne za svoje peniaze kupil dopredu remen pre teba a ked mu dosiel, tak si mu nechcel poslat peniaze na ucet, ale chcel si dobierku? Aby s tym mal este viac starosti a kvoli pomoci tebe este behal otravne 2 krat na postu?

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ja som s tym chlapcom sedel na kave a som presvedceny o jeho serioznosti, tak preto sa o danu vec tak zaujimam, v com je vlastne problem

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • hej...
    no verim tomu,ze na postu by sla asistentka a nie on ...

    ale mna uz to nezaujima ..( je pravda ze som spravil chybu a priznavam ju no co uz stalo sa )

    ten tah mohol davno predat a peniaze sa mu mohli davno vratit .. vde to neni zas taka velka polozka kdoru by znova nespenazil


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • ..v poriadku, konecne si sem napisal k veci ako chlap a ja to beriem - sice si o tom myslim svoje, ale pouc sa z toho a nabuduce(ak este nejake nabuduce bude) sa vyvaruj podobneho konania podla mna

    Edit: to, ci ti tu niekto z kompetentnych udeli BAN za toto konanie je na prehodnotenie a na zamyslenie minimalne

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • hej...
    no verim tomu,ze na postu by sla asistentka a nie on ...

    :nono: To snáď nemyslíš vážne.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • .......ale mna uz to nezaujima ..( je pravda ze som spravil chybu a priznavam ju no co uz stalo sa ......


    neviem podrobnosti takže sa mi k tomu ťažko vyjadriť, ale keď priznávaš chybu, nebolo by lepšie pokúsiť sa ju napraviť??? prípadne nejak kompenzovať???
    neviem však, či sa ešte dá