Jaké hodinky nosí VIP, (ne)znami ludia, ...

  • je to čur.ák prvej triedy, už sem nedávajte ten jeho falošný ksicht. :berk2:

    Ben Affleck? :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Tak teda aby sme tu mali aj niečo krajšie (dúfam že sa bude páčiť).
    Čínska herečka Li Bingbing so svojou vlastnou limitovanou edíciou u Gucci-ho :) Gucci Special Edition Li Bingbing Bamboo Timepiece

    To že ju asi nik nebude poznať je detail :mrgreen: U nich doma je dosť populárna

  • Od Gucciho sa mi viac páčia topánky a bundy :mrgreen:

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • JUSTIN BIEBER keď začínal aj teraz

    Myslím že aj my by sme mali začať spievať a diamantové rolády už nebudú také nedosiahnuteľné :mrgreen:

  • Už sme tu síce mali aj Rozborila, ale toto?
    Myslím, že v záujme udržania úrovne fóra sem takéto indivídua nepatria.

    BTW dal by som ruku do ohňa za to, že minimálne jedny z nich sú fake ako Neymarove Richar Mille s quartz strojčekom, neviem, síce prečo by si niekto taký kupoval fake hodinky, ale myslím, že je možné, že sa do toho absolútne nerozumejú a proste sa nechali ošáliť.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Má hodinky? Má. Ide o hodinky? Ide. Preto sa to volá ...(NE)známi... ľudia. Tiež ho nemusím, zasrana rozmaznaného, ale... :mrgreen:
    Nemusíme sa predsa zhodnúť, že každý má rád tú danú "ceľebriťu", ktorú sem niekto iný postne.

  • Ja ho tiež nemusím a ani ho nepočúvam ale ako vraví mapo šlo v prvom rade o tie hodinky.

    Je možné že sú FAKE. Pochybujem o tom že si ich kúpil preto že by o tých hodinkách niečo vedel :mrgreen: Ale bohvie či ich vôbec kúpil on a nie dakto čo mu chodí okolo zadku.

  • To nebude fake, môže si dovoliť nakupovať v solídnych obchodoch a ani ho to nezabolí. Mne sa tak marí, že on sa o hodinky dokonca celkom zaujíma, neviem to naisto, možno by sme boli prekvapení a pokiaľ ide o tému hodiniek, možno by s ním bol aj príjemný pokec. Ktovie....

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Chlapec má 19 rokov, takže predpokladám, že hodinkomaniakom nebude :mrgreen: asi mu ich podstrčí nejaký jeho managor, jemu je lautr jedno čo má na ruke.

  • Chlapec má 19 rokov, takže predpokladám, že hodinkomaniakom nebude :mrgreen:

    Ja mám len o rok viac a som hodinkomaniak, takže ako píše Matej možno by nás milo prekvapil ;)

  • To nebude fake, môže si dovoliť nakupovať v solídnych obchodoch a ani ho to nezabolí. Mne sa tak marí, že on sa o hodinky dokonca celkom zaujíma, neviem to naisto, možno by sme boli prekvapení a pokiaľ ide o tému hodiniek, možno by s ním bol aj príjemný pokec. Ktovie....


    Ja som sa trochu zaujímal o tématiku a skutočne ma zarazilo, aký počet fake hodiniek majú ludia z podobných kruhov.
    Najznámejší nosením fake hodiniek je asi "souljaboy" ktorý dáva na internet množstvo fotiek neuvertelne zlých replík AP a podobne, Nemymar samozrejme, ďalej si spomínam, že Manuelovi Charrovi bolo na tlačovej konferencii proti Klitschokovi vino tikajúce Royal Oak a dokonca mal nejaký rapper aj Breitlingy s "tourbillionom", samozrejme fake, nakolko sa nehýbal.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ja mám len o rok viac a som hodinkomaniak, takže ako píše Matej možno by nás milo prekvapil ;)

    Aha, som nepochopil diskusiu. Ja že je reč o Vilkovi. Tamten fešáčik s roládami, to nebudem ani komentovať. :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Hľadal som fotku s tými novými Patekmi čo dostala od manžela ale nenašiel som. Tie boli ozaj veľmi podarené ;)

  • V tom seriáli majú od RLX cez bee až po HH všeličo

    Odesláno z mého Passport pomocí Tapatalk

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m