Jaké hodinky nosí VIP, (ne)znami ludia, ...

  • Modelka Bar Refaeli, jak ji známe i z reklam v časopisech o hodinkách nám předvádí na civilnější fotografii jaké značky je ambassadorkou, co dodat, že :malin1:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Vilo a jeho Ulysse Nardin Maxi Diver Red

  • Rovnaké UN má aj v modrej. Vždy sa nad tým pozastavím, keď ho vidím, ako sa pýta ludí, aké je to žiť so 78€ na mesiac s dvoma deťmi.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Dobre si poznamenal Spartan. Je to výsmech keď sa ťa to pýta človek čo má len na zápäsťí 7 000€. Ale aj tak nechápem prečo si kúpi modré a červené hodinky ? :mrgreen: čakal by som niečo univerzálnejšie.

  • Oficiálny určite nie, ale pamätám si, že v jednej časti som toho čecha Davida (toho čo hrá tie polyfonické zvonenia na koncertoch) a ten mal tiež modré Marine Diver,takže ťažko povedať, či tam je nejaká spojitosť.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Keď už sa to tak spomenulo, tak mi nedá neopýtať sa ako sa dá stať ambasádorom značky ? :mrgreen: Môj vnútorný hlas mi vraví že asi si tých ľudí vyberajú značky samé alebo sa mýlim ?

  • Asi tak, že sa nejaký predstavitel nejakej značky stretne na nejakej okázalej spoločenskej akcii s nejakým známym človekom, chvílu sa rozprávajú, potom si ten predstavitel značky uvedomí, že by bola dobrá reklama, keby ten človek nosil ich hodinky, ten známy človek si povie, že zopár hodinik a nejaký cash za reklamu by ešte mal kde uskladniť a asi tak sa stane ambasádorom. Imé možnosti sú, že ho proste s tým oslovia, alebo cez sponzorstvo nejakého športového celu (F1) a podobne.
    Mne je to inač nesympatické, páči sa mi keď značky míňajú peniaze na vývoj, nie hercov alebo nejkých športovcov, ale samozrejme si uvedomujem, že marketing vládne svetu.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Dobre si poznamenal Spartan. Je to výsmech keď sa ťa to pýta človek čo má len na zápäsťí 7 000€. Ale aj tak nechápem prečo si kúpi modré a červené hodinky ? :mrgreen: čakal by som niečo univerzálnejšie.

    Neboj sa, má aj univerzálnejšie a nie jedny. Pokiaľ ide o jeho príjmy, ktoré mal ešte v markizáckom Modrom z neba, neveril som, že je niečo také možné, kým som na vlastné oči nevidel jeho faktúry. Dodával to TV externe. Videl som faktúru za výrobu jedného dielu (mesačne boli 4) a to Markíze vyúčtoval 80-tisíc eur, pričom samotná výroba, teda náklady, mohli byť cca 20-tisíc. A inou faktúrou si ešte extra vyúčtoval moderovanie relácie, to bolo 13-tisíc eur. Samozrejme, také niečo bolo možné iba preto, že žil s riaditeľkou TV, ide o čistý tunel, a po jej výmene mu to okamžite zatrhli a dostal padáka. Následne sa s odvolanou riaditeľkou rozišiel, charakter. Navyše tie pomoci ľuďom financovali firmy, ktoré ich robili, výmenu okien atď., bola to pre nich reklama. Takže je to fakt sila, ako ten chlap vyzýval na pomoc niekomu vyzbierať napríklad tisíc eur a ľudia mu to žerú a berú ho ako svojho dobrodinca.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Samozrejme, ja viem ešte aj o tom, že bral peniaze od sponzorov relácie (poznám majitela jedného bazáru, ktorý cez nich daroval nejakej rodine auto) a jeho náklady mohli byť v podstate nulové, možno bol len čo sa týka sponzorov v pluse, je to maximálne bezchrakterný človek a po zsiteniach, čo je to za človeka nabrá tá relácia úplne nový rozmer, nakolko na tej relácii už nie sú až tak zaujímavé príbehy ludí, ale omnoho zaujímavejšie je sledovať Rozborila a čudovať sa aký až má ten človek pevný žalúdok, že dokáže ako človek, ktorý vysovene okradol televíziu o také peniaze ísť do nejakej chartče a pýtať sa nejakých detí, aké to bolo, keď im umrela mama, alebo sa nejakého chudáka pýtať, aké je to žiť z pár drobných celý mesiac, pričom len jedny jeho hodinky predstavujú mnohoročný rozpočet celej jeho rodiny...

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • To som tiež počul, že ak tam chcel niekto figurovať ako dobrodinec, musel ešte aj zaplatiť mimo toho, čo pomohol nejakej rodine. Ale to nemám overené. Asi to ale nechajme tak, neviem, či som to sem mal vôbec vešať, predsa len je to dosť mimo témy o hodinkách.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Priznám sa že keď so prvý krát počul informácie takéhoto charakteru, bol som voči nim skeptický. Nepovažoval som ich za dôveryhodné a v mojich očiach bol Rozboril naozaj človek s veľkým Č. Bohužiaľ s odstupom času som pochopil že to bola pravda a teda je to dosť smutné. Relácia sama o sebe je veľmi dobrý počin, nakoľko ľuďom ozaj pomáhajú. Ale to ako sa správa jej moderátor je bohužiaľ už ako z iného sveta... Ale zas povedzme si to takto. Kto by pri príležitosti nabaliť sa povedal NIE ? Málokto...

    Ale aby sme teda neboli tak OT tak čo za hodinky to má na fotke od rozgona ? :)

  • Ale zas povedzme si to takto. Kto by pri príležitosti nabaliť sa povedal NIE ? Málokto...


    Ja sa žiadneho samaritána nepovažujem, ale na to, čo robí on by som proste žalúdok nemal...

    Dúfajme, že Vilo nie je na fóre


    Ja by som práveže dúfal, že je.
    Aby som teda zmenil tému:

    Ben Affleck - Rolex GMT-Master "Pepsi" vo filme Gone Girl (inač vynikajúci film).

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches