• Chlapi veď už niekto premenujte túto tému na "Doprava všetkého druhu" :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Táčky sme tu už mali? :/ :D

  • Alebo rotavator ^^

  • ked sa na nu tak pozriem laickym okom, tak vsade, kam bude chciet :D

    Ak by chcela, kľudne mi môže dosť pokosiť záhradu :/

    Ale len v čase od 8:30 do 15:30, vtedy je žena v práci :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ak by chcela, kľudne mi môže dosť pokosiť záhradu :/

    Ale len v čase od 8:30 do 15:30, vtedy je žena v práci :D

    Na kosenie tu máme inú babenku :!: :D

  • Aj ja potrebujem pokosit aj povertikutatovat aj postriekat, tak poslite aspon 3

    :D

    Počúvaj ma, ty máš nejako zanedbanú údržbu :D

  • Počúvaj ma, ty máš nejako zanedbanú údržbu :D

    Tak vieš, nemá kedy sa o všetko starať, keď stále len pozerá po hodinkách ^^

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • No veru, mesiac sa tu vyvalujem s nejakymi mykoplazmami, z toho kasla mi uz drbe, tak zo zufalstva nakupujem hodinky a zahrada zarasta ;( . Aj kriky treba ostrihat, zivy plot, pohnojit, terasu vypucovat od machu, ... Nehlasi da niekto na brigadu? :D

  • No veru, mesiac sa tu vyvalujem s nejakymi mykoplazmami, z toho kasla mi uz drbe, tak zo zufalstva nakupujem hodinky a zahrada zarasta ;( . Aj kriky treba ostrihat, zivy plot, pohnojit, terasu vypucovat od machu, ... Nehlasi da niekto na brigadu? :D

    za Rolexy by som isiel. no aby si nepovedal, ze som vydriduch, tak aj za Omegy :D :D

  • za Rolexy by som isiel. no aby si nepovedal, ze som vydriduch, tak aj za Omegy :D :D

    Nie som si úplne istý, či vy dvaja sa bavíte o rovnakých činnostiach :D :D :D