Pánske automaty max 200,- €

  • Oprel som sa o švagrovu skúsenosť spred roka. Nevravím, že sa niečo stane, ale človek je tvor opatrný....niekedy.... :]

  • Kľudne kúp tie Junkers, páčia sa Ti a Ty ich budeš nosiť na ruke.
    S hodinkami je to ako s vínom, poradiť sa môžeš, ale najlepšie je to, čo Ti chutí :).

  • Asi tak Pete ja ich budem nosiť a veru že sa mi páčia :).Možno by som aj počkal nejaký ten mesiac a poprípade cez Vianoce budú nejaké akcie v kamenných pobočkách lebo väčšinou to tak býva nejaké zlavy .

  • Zdravím nechcem otvárať novú tému ale hľadám si také elegantnejšie hodinky čo by išli či už ku košeli tak aj ku saku a celkom sa mi zapáčila značka zeppelin (quartz) odhliadnuc od toho že sú to quartzky chápem postoj že automaty za 200 eur asi nebudú mať nejaký super kvalitný strojček no aspoň podľa mňa quartzky za 200 cca by už mohli mať solídnejší strojček alebo kďe je chyba v zeppelinoch s quartz strojčekom za 200 eur +- veľmi sa v tom nevyznám tak si nechám poradiť a páči sa mi takéto niečo https://www.hodinky.sk/zeppelin-7640-4 čo na to vravíte hlavne mi ide o kvalitu a vhodnosť ako ku košeli tak aj ku saku :)

  • mal by tam byt pouzity tento strojcek:

    movement Ronda 6203.B, quartz-controlled, Swiss technology

    http://www.pointtec.de/zeppelin/7640-4/

    Malo by to ist. Ja viac o quartz strojcekoch neviem.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Ak sa nemýlim, tak Zeppeliny robí Junkers. Používa do svojich hodiniek rôzne kalibre. Ronda je slušná švajc firma, ich kvarc strojky sú spoľahlivé, nie ako ten čínsky šmejd v tzv. módnych "fashion" značkách. Nejakou extra vychytenou značkou Zeppelin zasa nie je. Tvoj výber má staromódny ciferník, to nie je vada, vintáž dnes letí a dúfam, že to ešte dlho potrvá. Pokiaľ si vo veku cca 25-32 jarí a pracuješ ako kravaťák, tak vcelku ól rajt.

  • Ak sa nemýlim, tak Zeppeliny robí Junkers. Používa do svojich hodiniek rôzne kalibre. Ronda je slušná švajc firma, ich kvarc strojky sú spoľahlivé, nie ako ten čínsky šmejd v tzv. módnych "fashion" značkách. Nejakou extra vychytenou značkou Zeppelin zasa nie je. Tvoj výber má staromódny ciferník, to nie je vada, vintáž dnes letí a dúfam, že to ešte dlho potrvá. Pokiaľ si vo veku cca 25-32 jarí a pracuješ ako kravaťák, tak vcelku ól rajt.

    Len na upresnenie Junkers, Zeppelin a Maximilian su znacky nemeckeho vyrobcu Pointtec.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Ďakujem vám za rady ja viem že to nieje nejaká vychytená značka typoval som že sú kvalitou niečo na úrovni casia samozrejme casia s porovnateľnou cenou píšem casia preto lebo casio je u mňa taká dobrá ľudová voľba samozrejme nerátam modely za 500 eur a vyššie a s casiom mám dobré skúsenosti no v ich ponuke sa mi v tejto cene nič nepáčilo. Dizajn bolo to čo mi ako prvé udrelo do očí ale potreboval som mať istotu že mi strojček po roku dvoch neodíde :)

  • Podľa mňa ti vydržia tak 12-15 sezón, ale to už budeš asi dávno niekde inde.

  • Jestli je to ta Ronda s plastovejma ozubenejma kolečkama tak to ani tak dlouho trvat nebude, ale to nevadí. Jistotu nebudeš mít nikdy s ničím.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Toľko sa už popísalo o páčivých dizajnoch na mačkažákových hodinkách. Paradoxom je, že keby sa v mnohých prípadoch použili kvalitné materiály a strojčeky, boli by to veľakrát naozaj ohromné hodinky. Mať tak v tých Zeppelinoch aspoň trocha slušný mechanický strojček, neváhal by som ani ja a čáhnem po nich. Alebo naopak, niekedy by aj pyšné značky, veľakrát ponúkajúce vyložene fádne dizajny, mohli dačo odkukať...

  • Veď práve o tom to je. Dizajnovo vlastne nič. Pre mňa možno trocha kontrastnejšie ručičky, ale to som ja. Mať tam etu aspoň 2824, silno sa škrabem za ušami.