Pánske automaty max 200,- €

  • Viem viem že naživo sú hodinky úplne iné lebo aj ked ten foták fotí dobre inak je to naživo.Tie Junkers sa mi páčia a vyhovoju mojím požiadavkám čo sa týka aj automatu lebo Quartzky nechcem.Ano švajcky to asi možem zabudnúť lebo od ních automaty asi pod 200 € nezoženiem to som sa s tým zmieril.Ešte do oka mi padli tieto Fosill ale asi ostanem radšej pri tých junker Hugo alebo dačo takom

    https://www.timestore.sk/Znacka/Fossil-…-Townsman-39463

  • Hodinky nutně nepotřebuješ, došetři na něco lepšího, co alespoň trochu stojí za to. Jestli nechceš nebo nemůžeš, co Ti můžem poradit? Ty fosílie Ti tu odkejvne leda nějaká výjimka. Koukal jsem po Seikách, v tvym rozpočtu je všechno prťavý, s průměrem 37 a pod. nebo potápky a hraní na tool v pětkový řadě, ale to nechceš.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Dakujem za pekné rady.Ono došetriť by nebol problem , ani peniaze ale stanovil som si hranicu 250€ predsa budú to moje prvé automaty a nechcem hned sa uponáhlať s kúpou a dať za hodinky 400-600 €.Seiká som aj ja pozeral ale väčšina sa mi nepáči.

    OpenHeart neni podmienka len som napísal , že sa mi to páči.U daných Ingersoll sa nájdu kusy ale už viacej ludi tú písalo , že to je čína a šmejd tak si dám radšej od nich ruky preč.

    Pete - tie Bocca sú v pohode len nechcem sa púštať do značky , ktorú nepoznám a neviem čo je zač.

    JA viem do 250 € vybrať automaty je náročné ale práve preto som sem napísal.

    Od Junkers ma zaujali najmä tieto https://www.timestore.sk/Znacka/Junkers…rs/Junkers-Hugo
    Pekné a samozrejme páčia sa mi pozeral som aj rozne videa ako vyzerajú ale najradšej by som šiel dakde do predajne pozreť.

  • Ano velmi sa mi páčia a sú v mojej cenovej kategorii.Clanok si idem prečítať.čo viem tak ETA sú dobré stojky takže ty junkersky ak majú podobné tak za tú cenovu kategoriu to neni zlé.Pozeral som práve aj Citizeny a v celku sú tam pekné kúsky ale.. odrádza ma ten pohon a to je ECO-Drive viem že to funguje na solárne svetlo ale to je asi tak všetko .. velmo som sa o ten pohon ani nezaujímal ..ak je tu niekto skúsenejší nech sa vyjadrí či isť do doto alebo ostať radšej pri klasickom mechanickom

  • eco drive, světlo přeměněné na elektrickou energii uchovávanou v článku a pohánějící quartzový strojek. Funkční a ozkoušená technologie, jen občas bývý po 12 a více letech problém sehnat ten článek ... kapacitor ... baterii. Tak dlouho je mít stejně nebudeš. Přesnost vyšší, náchylnost na zranění nižší, včetně magnetického pole či nárazu. WR asi vyšší, bude min. 100 metrů. Mně osobně je ale ta nepřesná, citlivá mechanika srdci bližší.
    velmi zkratkovitě, ale velmi výstižně

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tie Junkersy sú tuším 40-tky, vyhovovať by mohli. Inak, Stomi, jedna vec, skús urobiť nákup v kamennom obchode. Teda nie podľa fotiek, už to tu pretraktované bolo. Prejdeš si veci, vezmeš do úvahy to, čo Ti tu "z každého rožka troška" hovoríme, skúsiš obísť začiatočnícke kopance a vyberieš si možno aj z tých zaznávaných Seik. A ak sa pomýliš, nič strašné, budeš mať skúsenosť do života.

  • Dakujem za krátku ale úprimnú odpoved.Ano 12 rokov nebudem nosiť hodinky to je sndá každemu jasné.Presne tak aj mňa tá mechanika velmi láka ..asi ostanem pri tých Junkers a pojdem si ich pozreť dakde alebo podobné .Lebo zatial čo tu padli návrhy ani jeden sa mi nepáčil na 100%

  • Ano hannes to aj chcem urobiť isť dakde do nejakého centra a pozreť nejaké dobré hodinkárstvo.Viem že ceny sú v kamenných pobočkách drahšie ale kludne možem isť pozreť a tie čo sa mi budú páčiť si kludne možem aj obiednať.Vela krát sa aj stalo že dané hodinky sa mi páčili a na internete neboli k zohnatiu.Ano tie Junkersy by vyhovovať mohli predsa nemám ruku ako Arnold a oblubujem menšie hodinky do 44 +-

  • Taká drobnosť. Keď už budeš rozhodnutý, tak skús vynechať TimeStore. Mne sú tie ich ceny dosť čudné, dodacie lehoty pridlhé a skúsenosti so zárukou neisté. Nechcem nikoho uraziť, ale...A ani referencie nie sú bohvieaké. Tovar objednávajú až po tvojom zaplatení, potom pri čakaní stúpa nervozita...

  • Dik za radu určite ked tak objednám z overenejších stránok.. len tu na slovensku ich až tak neni vela radšej asi kúpiť v kamennej pobočke .

  • Sto ludí sto chutí ako sa hovorí.Vlastná skusenosť je na nezaplatenie.A ked tak menšia otázočka pepscom k hodinkám si dostal všetko čo bolo treba ako je blok, originálna krabica a podobné veci.Len pre istotu aby som ndostal hodinky v nejakom balení za 5 centov :D :D