• Hm. Presiel som uz zopar **** wellness hotelov na Slovensku. Kaskady, Bela, Permon, Zochova chata, Tale/Partizan, Impozant ... A mam poznost porovnavat. Patince ma sklamali v prvom rade preto ze to su vlastne verejne kupele a nie wellness hotel. Mrte ludi, nulove sukromie, tlacenica, podpriemerna kvalita stravy, nekvalitne sluzby. Keby mali v logu iba ** nepoviem ani slovo. Ale takto sa hraju na nieco co nie su.

  • "ivan_989" wrote:

    Hm. Presiel som uz zopar **** wellness hotelov na Slovensku. Kaskady, Bela, Permon, Zochova chata, Tale/Partizan, Impozant ... A mam poznost porovnavat. Patince ma sklamali v prvom rade preto ze to su vlastne verejne kupele a nie wellness hotel. Mrte ludi, nulove sukromie, tlacenica, podpriemerna kvalita stravy, nekvalitne sluzby. Keby mali v logu iba ** nepoviem ani slovo. Ale takto sa hraju na nieco co nie su.

    Ivan, skús potom ***** alebo zahraničie. :D

  • "Mr. Chopard" wrote:

    Ivan, skús potom ***** alebo zahraničie. :D

    Naco by som isiel do fivestar. Po prve su drahe, po druhe taky luxus nepotrebujem a po tretie tie ostatne 4* wellnessy kde som bol boli fajn a bol som uplne spokojny. Len v tych Patinciach som sa citil uprimne povedane podvedeny pretoze v porovnani s inymi to malo o level nizsiu uroven. Este doteraz to prezivam ked si na to spomeniem :rougefaché:

    Na druhej strane, vidiet niekoho "obycajneho" (rozumej poctiveho) komu sa dari v podnikani na slovensku a este sa tym aj verejne pochvali, to potesi :)

    edit: alebo si to nebodaj myslel ironicky ?

  • "ivan_989" wrote:

    Naco by som isiel do fivestar. Po prve su drahe, po druhe taky luxus nepotrebujem a po tretie tie ostatne 4* wellnessy kde som bol boli fajn a bol som uplne spokojny. Len v tych Patinciach som sa citil uprimne povedane podvedeny pretoze v porovnani s inymi to malo o level nizsiu uroven. Este doteraz to prezivam ked si na to spomeniem :rougefaché:

    Na druhej strane, vidiet niekoho "obycajneho" (rozumej poctiveho) komu sa dari v podnikani na slovensku a este sa tym aj verejne pochvali, to potesi :)

    edit: alebo si to nebodaj myslel ironicky ?

    Nemyslel som to ironicky.
    Ale zamýšlam sa - "obyčajný" = poctivý, hmm? :D
    Ale keď ti bolo inde super, tak O.K., ja že všade, sorry. :pleur1:

  • "obchodnik-o3" wrote:

    to su dobre spravy,ze sa dari podnikaniu na slovensku ;)

    Možno ti napíšem zdĺhavú súkromnú správu o tom celom. Ináč díki. :super:

  • "misoo" wrote:

    Obchodnik : pekne, vidim tam logo GPS... co to znamena vo fotaku??


    To isté čo všade inde, ešte si sa s tým nestretol? Zaznamenáva polohu kde bola urobená fotka napr. ;)

  • "Mr. Chopard" wrote:


    Nemyslel som to ironicky.
    Ale zamýšlam sa - "obyčajný" = poctivý, hmm? :D

    nuz su podnikatelia a "podnikatelia" (rozumej tunelari, mafiani, provizni kseftari, uzernici atd.) Ak ty patris do tej prvej skupiny a este sa ti aj dari, tak super :super:

  • "ivan_989" wrote:

    nuz su podnikatelia a "podnikatelia" (rozumej tunelari, mafiani, provizni kseftari, uzernici atd.) Ak ty patris do tej prvej skupiny a este sa ti aj dari, tak super :super:

    Hej, hej 1. skupina. Viem, na Slovensku je to možno nezvyčajné, nakolko je tu vela "podnikatelov", ale keď ani nikto z mojej rodiny nebol v 2. skupine, tak sa ani ja nepotrebujem namáčať. :cote:

  • zo srdca ti prajem aby si v uspechoch nasledoval slovenskych podnikatelov ako boli zakladatelia firiem ESET, Sygic, pripadne WOOD4YOU...alebo aj lepsie :) minimalne o tych viem, ze tiez patria do prvej skupiny a dari sa im slusne :)

  • Ivan: tiez som uz par hotelov pochodil, a Patince sa nam fakt pozdavali, mozno stastie, ktovie :D Inac to ze tam ma pristup aj verejnost je fakt nevyhoda, co sme tam boli druhy krat, tak fakt tam bolo dost ludi, skoda...
    Spen: tak nejak som dufal, ze okrem GPS to bude mat aj internet, aby sa dali fotky aj vesat na net... :)
    Chopard : gratulujem, len tak dalej :super: Dufam ze sa to coskoro prejavi aj v hodinkovom portfoliu a budeme sa moct kochat fotkami ;)