• Pekný deň prajem 8)

  • BTW, neviem či som to už spomenul, ženine auto už máme po búračke opravené ... presne na deň 5 mesiacov to trvalo.

  • Vec sa má tak, že pani narazila do ženy sprava, trafila zadnú nápravu, vyleteli airbagy a potlačila auto predkom do zvodidiel.

    Takže sa vo vnútri menila stropnica, bočné airbagy, poťahy, pásy, obloženie pravého boku.

    Zvonku nové tuším obe pravé dvere, oba nárazníky striekané, nová zadná náprava, nové pravé kolesá.

    A kopec drobností ako rôzne lišty a podobne.

    Ono to bol nastriekané a poskladané tuším ani nie za dva mesiace, problém bol elektronika.

    Behom výroby sa menil dodávateľ a niektoré revízie airbagov nekomunikovali s niektorou revíziou rj, takže sa toto riešilo.

    No a navyše, keďže je nedostatok čipov a rj pre výrobu, je nedostatok aj ako náhradné diely.

    Preto tak dlho.

    Ale zasa som mal medzitým rôzne náhradné autíčka, to posledné by mi kľudne aj mohli nechať nafurt. :)

  • Tak hlavne že to nakoniec dopadlo dobre.Takže máte taký zlepenec teraz? A budete ho predávať, či si ho necháte?

    Auto nešlo cez strechu ani nebolo potreba nič naťahovať, len sa menili dvere a plasty, a poskladané a nastriekané je dobre, pekne všetko lícuje, nič nevŕzga, nebúcha, je to opravené dobre. Bolo samozrejme na STK, poisťovňa to vyžadovala, a predávať ho nemá finančne zmysel, ako auto po nehode bude mať asi logicky nižšiu predajnú cenu ako nehavarované.

    Takže si ho predbežne necháme, od opravy už sme najazdili tisíc km a všetko až na jeden platový cvoček na zadnom sedadle OK.

  • Moje nové vyvýšené pracovisko :)

    Wardy statočne pomáhali ^^

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ten modry mam doma, keby si napisal tak ho za 5 korun poslem

    Je to šmejd, ja mám tiež taký jeden. Ani ho preto nepoužívam. Radšej malé kladivko a opatrne vybit na plastovom podstavci a na handričke.