• Dnes mi práve prišli papričky od pestovateľa Petrčana. Peťo, pekne ti ďakujem, potešilo až moc. Sú krásne... :thumbup: :love:

    Rado sa stalo ✌️ Nech nepálá ale hrejú 🤘

  • dedko, aj ich zlupneš, alebo budú na ozdobu?

    Pepe, ten štipľavý kapsaicín je elixír omladzovania. No na to, aby som omladol, by som mal za jeden deň zjesť aspoň jednu papričku, o veľkosti jednej z tých červených. A to nedám. Ale zajtra budem robiť moju špeciálnu kapustovú polievku a keď bude na tanieri, tak si do nej "přiměřeně" z tej papričky strčím...Ako vraví Petrčan - nech nepáli, ale zohreje... :love:

  • Pepe, ten štipľavý kapsaicín je elixír omladzovania. No na to, aby som omladol, by som mal za jeden deň zjesť aspoň jednu papričku, o veľkosti jednej z tých červených. A to nedám. Ale zajtra budem robiť moju špeciálnu kapustovú polievku a keď bude na tanieri, tak si do nej "přiměřeně" z tej papričky strčím...Ako vraví Petrčan - nech nepáli, ale zohreje... :love:

    je mi to úplne jasné :D prajem ti pevnú varešku a dobrý šmak :thumbup:

    A stitch in time :D

  • Je to skoro tri týždne, čo mi Roby opravil hodinky - Vratislavia Formmeister. Nastavil som ich podľa "time.is" a odvtedy, bez toho, že by som na ne "šáhol", ich nepretržite nosí manželka. Prehlasujem, že Roby je čarodejník. Hodinky aj poladil a cca po troch týždňoch som ich porovnal na spomenutom webe. Rozdiel je - 2 slovom dve sekundy do plusu! Strojček Miyota 9130. :) Začínam vážne uvažovať o tom, že mu pošlem na poladenie aj všetky ostatné hodinky, čo sa u nás doma vyskytujú. ;)

  • Vcera potesilo ale zachvilku si jeden nalejem :)

  • aj budík zo štyrydsiateho prvého? :?: 8o

    ^^ Taký doma nemáme...5 x sme sa sťahovali a vtedy všetky stariny či pokazené veci išli do šrotu... ;)

  • hannes však som ti vravel, že ti museli utekať, v jednej polohe robili tuším 80s….

    To áno, ale odkedy sú od teba doma idú ako hodinky... :)

  • Pridal by som sa, škoda, že nemáš balkón vedľa nášho :)

    hehe tak to by bolo super mat takeho suseda

  • Moc dobrý rumček...aby ho nakoniec nebolo málo... ;)

    Hej konecne som sa k nemu dostal ..postupne skusam kadeco....ale to skor na take vecerne vychutnavanie ...takze 7micka by mala stacit :D