• Za moju dvojročnú rybársku kariéru sem si rybu ešte nezebral Watchi, aj ked sem mohel 😂 Chcem si ty pjekné ryby chytit aj v budúcnosti ✌️

  • Za moju dvojročnú rybársku kariéru sem si rybu ešte nezebral Watchi, aj ked sem mohel 😂 Chcem si ty pjekné ryby chytit aj v budúcnosti ✌️

    Máš můj obdiv, já bych je sežral na ohni hned po přeměření :D

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Máš můj obdiv, já bych je sežral na ohni hned po přeměření :D

    U nás bohužel ryby nejsú vzácne, žena sa bojí kostí a já se synkem ich chodíme radšik chytat 🙂 Ú nás uspeje tuňák alebo losos bohužel... A teraz sa ryby brat nemožú, začínajú sa trít takže budem mat prestávku zachvilku 🤷

  • U nás bohužel ryby nejsú vzácne, žena sa bojí kostí a já se synkem ich chodíme radšik chytat 🙂 Ú nás uspeje tuňák alebo losos bohužel... A teraz sa ryby brat nemožú, začínajú sa trít takže budem mat prestávku zachvilku 🤷

    Pekný koníček....rybárčenia som si v mladosti užííííl...a tak to želám aj všetkým ostatným nadšencom a priateľom prírody... :)

  • Pekný koníček....rybárčenia som si v mladosti užííííl...a tak to želám aj všetkým ostatným nadšencom a priateľom prírody... :)

    Ďakujem 😉 No určite sis rybárčeňá užil víc než v dnešnej dobe plných ochranárú kerý chráňá zver co kynoží naše vody ✌️

  • tato rada mi vyskocila na FB, mozno to niekomu pomoze, lebo sa v tych prvych riadkoch uplne nasiel

    Ak sa cítite zmätení, nie ste sami. Majú to tak mnohí ľudia.

    Ak sa neviete sústrediť na aktivity bežného života, nie ste sami.

    Ak neviete, čo máte robiť alebo ako sa pripravovať, nie ste sami.

    Ak vám v hlave víria katastrofické scenáre, nie ste sami.

    Rozum normálnemu človeku neberie, ako sa svet mohol zmeniť za 6 dní.

    Čo robiť? Ako sa nezblázniť?

    Akože to hovorila tá moja babka?

    Hovorila: "Po tomto moste pôjdeme, až keď k nemu prídeme."

    Znamená to, že problémy budeme riešiť vtedy, keď reálne nastanú.

    Namiesto "Čo keď?? Čo ak??"-SCENÁROV sa zamerajte na to, čo je dnes, to čo je tu a teraz naozaj reálne.

    A to robte najlepšie ako viete:

    navariť, ísť do práce, vyleštiť zrkadlo, napísať s deťmi úlohy, vyvenčiť psa, pohladiť partnera, zavolať babke, zamiesiť na koláč,

    Ja napríklad sedím v ambulancii, ošetrujem pacientov, predpisujem e-recepty, odpisujem na maily. Je to moja práca. Vytrvám v nej.

    Ujasním si povinnosti dnešného dňa a poctivo ich urobím.

    Takto sa z každého z nás nepriamo stáva hrdina dnešnej neštandardnej situácie. Ten, kto nepanikári. Ten, kto udržiava chod svojho mikrosveta v poriadku. Ten kto sleduje overené zdroje informácií a správy len 2-3x denne, v bežnej miere.

    Ak sú vaše pocity úzkosti silné, alebo sa potrebuje o svojich myšlienkach s niekým porozprávať, neváhajte zavolať na niektorú z telefonických liniek dôvery. V starších postoch som uviedla kontakty, ale nájdete ich aj na internete.

    Nebojte sa. Zvládneme to. Prajem krásny deň.


    p.s. ak to nie je vhodne, tak to mozete vymazat.

  • jedine že by tam bol bicykel :P

    Pepe veď ten bycikel zretušuj a postni ešte raz. Možno to prejde :D

    P.S. nestihol som si všimúť, čo to bolo za fotku, ale musel to byť riadny "bycikel" :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.