true pilotky s manualnym natahom

  • Ahojte,

    Rad by som si zaobstaral nejake mechanicke pilotky s manualnym natahovanim. Problem - ubohy vyber. Aby som vam priblizil aka je moja predstava - uplne dokonale a podla mojej predstavy su Steinhart Nav.B-Uhr 44 premium automatik, vadi mi iba "automatik". Najblizsie k mojej predstave s manualnym natahom su Archimede Deckwatch A, tu ma vsak neskutocne irituje small second na 6-tke. Prave pilotky toto nepripustaju, chcem standardnu sekundovku, respektive by mi nechybala ak by nebola vobec. Na druhej strane ale je pravda ze 7 a 5 su tam, na mnohych modeloch kvoli tej blbej small second odpalia rovno tri hodinove indexy. Ak nenajdem nic lepsie, pojdem do Archimede. Priemer si predstavujem od 40mm do 45mm. Cenovo podobne uvadzanym modelom plus minus stovka dve. Viete vobec o niecom, co by lepsie splnilo moje pozidavky? Dakujem vam :)

  • Uuuuuplne dokonale, dakujem ti :) Je to vsak podla vsetkeho limitovana seria a ako nove som to v predaji nikde nenasiel, mylim sa? Tak pani teraz uz viete presne co hladam, prosim davajte namety :)

  • Uuuuuplne dokonale, dakujem ti :) Je to vsak podla vsetkeho limitovana seria a ako nove som to v predaji nikde nenasiel, mylim sa? Tak pani teraz uz viete presne co hladam, prosim davajte namety :)

    Jestli jsou tak dokonalé a máš vážný zájem, zeptej se místního šerifa esqueleto

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1