Čo máte dnes na obed (foto s hodinkami)?

  • Poklona, watchi. Ja skúsim dačo podobné na budúci týždeň....:]

  • Pozeram ze tu asi vegetarian nie je nikto :D

  • Pozeram ze tu asi vegetarian nie je nikto :D

    Nuž, Julio, pri všetkej úcte, človek potrebuje aj živočíšne proteíny...Všetko "priměřeně" a bude to ólrajt.:]

  • Nuž, Julio, pri všetkej úcte, človek potrebuje aj živočíšne proteíny...Všetko "priměřeně" a bude to ólrajt.:]

    v tomto prípade ortodoxnosť neuznávam :mrgreen: človek je všežravec a ja tiež :pausecaffé:

    A stitch in time :D

  • Ved toto ze "priměřeně" ,,, ale vidim ze aj tu sa najdu takí co si vedia dat k mesu ako prilohu dalsie meso ako to vie aj moj tatko :D

    Ale nic proti , ja vegetarian nie som :)

  • Ved toto ze "priměřeně" ,,, ale vidim ze aj tu sa najdu takí co si vedia dat k mesu ako prilohu dalsie meso ako to vie aj moj tatko :D

    Ale nic proti , ja vegetarian nie som :)

    no prečítaj si výhody delenej stravy :mrgreen: aj ja to tak robím - klobása zásadne bez chleba a k pečenému mäsu zásadne hurková kaša :winner:

    A stitch in time :D

  • No. Moja sestra dodržiava delenú stravu, ale nejaký pokrok za tých x rokov nevidím. Ja sa snažím dodržiavať starú židovskú múdrosť - nemiešať mäsový pokrm s mliekom. Už pred 6000 rokmi totiž prišli na to, že mäso a výrobky z mäsa spracováva žalúdok kvalitatívne aj kvantitatívne inak ako mliečne. Nehovorím, že som v tom striktný, ale napr. lepšie spím a nemám v žalúdku kvicht...:]

  • No. Moja sestra dodržiava delenú stravu, ale nejaký pokrok ...

    aký pokrok máš na mysli ? :peur1: najviac žalúdok zaťažuje klasický 4 boj: polievka, príloha, mäso + kompót. Žalúdok nevie čo má skôr tráviť a príslušné žľazy

    aké enzýmy produkovať a čo taký už nie najmladší tráviaci orgán? :pendu:

    A stitch in time :D

  • Ja dodržujem to, čo som povedal, jem stále všetko a ako môj tatko, 5 x denne malé porcie. Tak, aby som nebol hladný, ale ani sýty. U mňa to funguje . Každý človek je individualita, čo pasuje jednému, to iným nemusí. Niekto môže všetko, iný používa nejakú diétu či delenú stravu. Sestra je stále ako baňa, a to si od toho sľubovala, že si spraví postavu. Nie som v tomto odborník a ani ma to zatiaľ veľmi netankuje. Som spokojný so svojím status quo. :]

  • aha, takto si to myslel - " Sestra je stále ako baňa ": :mrgreen: no ale tu delená strava pomôže len tak, že si rozdelíš to ,čo spucuješ za jeden deň na 3 dni a potom príde pokrok :mdr1::pompom:

    A stitch in time :D