KADLOO Windward MASTER

  • Zajímavé hodinky od neznámé, švýcarské firmy KADLOO. Překvapuje mě, že je na Slovensku zastoupení značky. Těším se na podrobné informace, kterých se nám od zástupce KADLOO na Slovensku jistě dostane.
    KADLOO Windward MASTER vypadá jako pořádný kus železa se spolehlivým strojkem ETA Valjoux 7750. S tímhle lety prověřeným kalibrem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Měl jsem ho v několika hodinkách, například dvakrát v Hamiltonech, v Doxe SUB, v hodinkách od další malé, neznámé, švýcarské značky Schwarz-Etienne nebo v Zodiacu. Vždy byl přesný, vždy se mi předcházel do plusu a to maximálně do deseti vteřin. Vzhledem k tomu, že se příliš nepohybuji, udivovalo mě, jak málo stačí strojku, aby se dotáhl.

    http://oceanictime.blogspot.com/2012/01/kadloo…ard-master.html

    • Official Post

    Mal som v ponuke aj hodinky Kadloo, ale potom som ich z ponuky vypustil, pretože sa veľmi málo predávali.. A ostal som iba u watchwinderov. Samozrejme, zohnať ich viem stále, keby mal náhodou niekto záujem.. :] Len som nechcel mať zbytočne príliš veľkú ponuku, pretože to potom niekedy zákazníkov aj mätie.. Čím viac značiek a modelov, tým viac sú z toho "mimo" a nevedia sa rozhodnúť, čo samozrejme chápem :)