CASIO G-SHOCK po 10tich rokoch pouzivania

  • Takto vyzeraju Casio DW-6600 po cca 10 rokoch denneho pouzivania. V hodinkach som liezol po skalach, jazdil v kajaku, plaval, bicykloval... Nijako som ich nesetril. Drzali sa velmi dobre (dodnes funguju!) No po cca 10 rokoch telo hodiniek zvetralo a doslova sa pred ocami zacalo rozpadavat. Remienok je az na par skrabancov ako novy. Display aj illuminator funguju. Nepouzival som ich v pritomnosti chemikalii ani nicoho co by mohlo naleptat plast. Na ebayi som videl predavat samotny housing, ale ja si ich nechavam ako pamiatku na stare dobre casy ;)
    Ak by som si mal opat vybrat hodinky do nepohody, boli by to urcite G-shock.

    Ospravedlnujem sa za kvalitu fotky (vyzera ako spred tych 10rokov ;) ) Cele som to stmolil na mobile.
    Lepsie foto pridam ked sa dostanem k fotaku.

    Images

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Teraz ma Festiny 16177 a pred par dnami som kupil Steinhart pilotky. Na sport mi uz zial casu vela nezostava. V popredi su teraz praca a predovsetkym rodina, tam si clovek niekedy tiez uzije extremy :mrgreen:

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • ::d to verím. No ja šport vélmi nie ale makám manuálne tak tam používam iba g-shocky....

  • mival jsem jeste "stargate", ale nekdo je na mne vloni vyloudil... to byl rok 95, taky byly v pohode, jen na reminku prasklinky :)

  • Zvlastne je, ze otec si pred cca 5 rokmi kupil G-2900V-2VER a o 3 roky nosenia zvacsa v kancelarii vyzerali podobne ako moje 6600vky po 10 rokoch "tyrania" v prirode.

    Mate niekto skusenosti s objednavanim nahradneho "housingu" napr. z e-bay? Zaujimalo by ma, ci sa jedna o CASIO vyrobok, alebo nejake OEM cinske vylisky?

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • DW-6600 boli moje prve gecka. Dostal som ich od rodicov k maturite v 95- tom. Ani neviem, kde sa uz casom podeli. Asi pred voma rokmi ma chytila nostalgia za casmi pubertalnymi a kupil som si ich z azie znova. Vsetky gecka isli z mojej zbierky do sveta, ale tieto som si nechal. Nenosim ich, ale mam ich rad. Hmmmm...nostalgia :perv: