Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • a ty mas odkedy pokreslenu ruku?? :)

    sedia ti, co ja viem... nenositelne to nie je, pohodlim to isto neovplyva... ale videli sme tu uz ja horsie pripady 8o

    PS: a krajsie je darovat ako byt obdarovany, takze si sprav radost, mne by sedeli celkom gut! :D

    Uz daky ten mesiac mam zapusteny atrament :D

    Objektivne - 45.5mm su nositelne, pomer velkosti k vyske asi ide podla dakeho zlateho rezu alebo co ja viem coho, lebo nic vyslovene nebije do oci. Subjektivne - 45.5mm je uz za mojou komfortnou zonou (42mm pre hodinky "klasickeho" tvaru) a hlavne by mi vadila vyska. Podobna papierova velkost/hrubka mi napriklad pri Seiko tuna vobec neprekaza, maju premakanejsi tvar puzdra s velkym dorazom na pohodlie a nositelnost. Steinharty chrono som kvoli tomu pustil dalej, pekne, spolahlive, opticky sedeli, ale obcas zavadzali.. Take klasicke seamaster su na tom ovela lepsie (aj cenou), ale tam aj napriek enormnemu usiliu neprekusnem buzna tah.

    PS: obdaruvavam iba svoje deti a seba, ak nepatris do jednej z tychto kategorii, tak mas smolu :P

  • Na ruke sa mi ťažko fotia dobre. Tak dám takúto foto.

    Krásne :)

  • Uz daky ten mesiac mam zapusteny atrament :D

    Objektivne - 45.5mm su nositelne, pomer velkosti k vyske asi ide podla dakeho zlateho rezu alebo co ja viem coho, lebo nic vyslovene nebije do oci. Subjektivne - 45.5mm je uz za mojou komfortnou zonou (42mm pre hodinky "klasickeho" tvaru) a hlavne by mi vadila vyska. Podobna papierova velkost/hrubka mi napriklad pri Seiko tuna vobec neprekaza, maju premakanejsi tvar puzdra s velkym dorazom na pohodlie a nositelnost. Steinharty chrono som kvoli tomu pustil dalej, pekne, spolahlive, opticky sedeli, ale obcas zavadzali.. Take klasicke seamaster su na tom ovela lepsie (aj cenou), ale tam aj napriek enormnemu usiliu neprekusnem buzna tah.

    PS: obdaruvavam iba svoje deti a seba, ak nepatris do jednej z tychto kategorii, tak mas smolu :P

    Tak tak, optika a cisla niesu vsetko ;) :thumbup:

    PS: to nevies, otec nie je nikdy isty... 8o:D

  • Vies co, ja som na tie hodinky uz tolko krat zabudol.. A teraz sa mi ani nechce verit, ze to cele trvalo 2 roky. Ubehlo to ako nic. Ale fakt to stalo za to, taketo premakane balenie s nespocetnym mnozstvom drobnosti a detailov som este nezazil a ani necakal. Hodinky asi ruska klasika, ale ten cifernik..jednoducho supa :) Povodne som aj rozmyslal, ze ich necham v krabicke nedotknute, ale bola by to velka skoda nepochvalit sa okoliu. Ono aj keby som ich predaval o X rokov, milionar sa zo mna asi nestane. :D

    Inac spravanie korunky ma posadilo spolahlivo na zadnicu. Prekvapilo ma to aj napriek studiu o tomto jedinecnom konstrukcnom rieseni :) Druhe prekvapenie prislo z plexiskla - napriek tomu, ze je vypukle ma minimum odrazov. Vypukly zafir s vnutornym AR sa moze v priehladnosti strcit niekam.

  • hannes : Tak to su asi tie, na ktore tak upenlivo cakal.

    @Michalmic : Gratulacia k novemu kusku.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • hannes : Tak to su asi tie, na ktore tak upenlivo cakal.
    Michalmic : Gratulacia k novemu kusku.

    Dakujem
    Presne tak :). Vecer bude este jeden wrist shot len mi tuto jeden lord musi upravit bracelet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk