Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Jaaj, tak takéto Suby sú presne to, po čom už dlho moje srdce piští... a nebyť tej obrovskej spony, tak sú už zrejme dávno doma :pascontent:

    Inak dlho si lámem hlavu aký kúsok, by vhodne doplnil moju dvojicu... ak máte nejaké nápady, tak prosím sem s nimi :]

    A co tak skusit pozriet Tudor Black Bay Fifty-Eight... 39mm, vyska len 12mm, in house. V podstate Sub za polovicnu cenu. Alebo 36 mm Black Bay...

    https://www.tudorwatch.com/watches/new-bl…ht/m79030n-0002

    https://www.tudorwatch.com/watches/black-bay-36/m79500-0004

  • Tie Expy2 by boli podla mna uz moc velke, posobia masivne. Na instagrame velakrat vidim suby na damskych zapastiach a je to velmi prijemna kombinacia, mozno by nebola zla takato klasika, hm?

    Pod tou klasikou si mal na mysli nejaké plecháče, či? :]

    Suby su 40mm, skusala si si ich uz niekde? Ozaj je ta spona s glidelockom tak masivna ze Ti prekaza? Ak unosis Daytony, myslim ze suby by si zvladla tiez...

    A nepochybuj o tom ze sme vsetci radi ze Ta tu mame :) Tak nas castejsie pocti navstevou a fotkami svojich super hodiniek :)

    Ja na ruke dnes to iste co vcera, svoje wannabe suby pre chudobneho chlapca z maleho mesta :) Len vcera vecer som mal viac casu hrat sa s fotenim :)

    Tak najprv Ti musím zložiť poklonu za úplne neskutočnú fotku :super:

    Nedá sa povedať, že som Suby skúšla, skôr som ich mala pár okamihov na ruke, ale vieš ako je to... neskrátený ťah, čiže to nedrží tam kde má a jediné, čo mi utkvelo v pamäti je, že tú sponu som mala vlastne cez cely spodok zápästia. Daytony by som so Submarinerom neporovnávala i napriek tomu, že majú obidvoje hodinky 40 mm, Suby majú super puzdro a to je predsa len o dosť mohutnejšie. Netvrdím, že by som ich neunosila, ale asi by to bolo na úkor pohodlia. O všetkých ich "nevýhodách" viem a i napriek tomu srdce vraví áno, no rozum...

    A co tak skusit pozriet Tudor Black Bay Fifty-Eight... 39mm, vyska len 12mm, in house. V podstate Sub za polovicnu cenu. Alebo 36 mm Black Bay...

    https://www.tudorwatch.com/watches/new-bl…ht/m79030n-0002

    https://www.tudorwatch.com/watches/black-bay-36/m79500-0004

    Chcela by som zostať pri RLX, takže Tudor skôr nie... ale na druhej strane nevyzerajú vôbec zle :) Možno by sa dalo uvažovať ešte nad Omegou...

    Chalani a nech tu "neplevelím" toto vlákno, tak by som Vás poprosila, ak by ste mali ešte nejaké návrhy, tak do môjho starého vlákna:

    Dámske hodinky II

    Ďakujem :gene3:

  • Tak najprv Ti musím zložiť poklonu za úplne neskutočnú fotku :super:

    Nedá sa povedať, že som Suby skúšla, skôr som ich mala pár okamihov na ruke, ale vieš ako je to... neskrátený ťah, čiže to nedrží tam kde má a jediné, čo mi utkvelo v pamäti je, že tú sponu som mala vlastne cez cely spodok zápästia. Daytony by som so Submarinerom neporovnávala i napriek tomu, že majú obidvoje hodinky 40 mm, Suby majú super puzdro a to je predsa len o dosť mohutnejšie. Netvrdím, že by som ich neunosila, ale asi by to bolo na úkor pohodlia. O všetkých ich "nevýhodách" viem a i napriek tomu srdce vraví áno, no rozum...

    Dakujem, fotim s nadsenim a rad, ak sa paci aj ostatnym tym lepsie :)

    Ak sa Ti suby zdaju moc masivne a velka spona, tak by som este uvazoval o expoch jednickach. Cierny cifernik by Ti doplnil kolekciu bielych a v poslednom modeli uz dobry cifernik aj so spravnou dlzkou ruciciek co sa dotkyaju indexov... 39mm by si urcite pohodlne unosila...

    dnes nemam zatial detailnejsiu foto, ale na ruke Steiny, takto vyzeraju z vacsej dialky :) (aj ked tu by sa mozno hodili viac suby :D )

  • Dnes som bol v Trnave v servise a cestou odtial na mna prisiel hlad tak som to zapikoval rovno do City areny. Po vydatnom jedle plnom bielkovin^^, som sa prechadzal po tom ich nakupaku a pri jednom klenotnictve alebo co to bolo mi padol pohlad na vylohu Tissotiek co tam mali. Na moje prekvapenie tam mali okrem novych modelov aj pekne starsie kusky, ktore sa daju zohnat bud tazko alebo vobec. videl som tam stare Seastar a podobne a uplne vzadu smutne cez vyklad pozerali stare prs 516-ky, ktore sa mi vzdy velmi pacili. Vosiel som dnu, oslovil pekne predavacky, jedno slovo, druhe slovo, podali mi hodinky, tretie slovo....pri ponuknutej cene 250€ som vytiahol kartu a domov okrem noveho oleja v aute som si odniesol aj nove hodinky. Viem ze Tissot tu moc v oblube neni, ale vsetci tu mame radi hodinky a co moze byt pre nas krajsi den ako odist domov s novymi hodinkami, vsak? :]

  • Rolex=Tudor tak isto ako Bmw=Mini...

    Ako Mini, tak aj Tudor ma necháva chladnou, takže skôr nie... ale aj tak ďakujem za tip ;)

    neee :) keramiky. Akoze ano, plechace by boli este vhodnejsie, ale za tie ceny je to nezaujimave si myslim, ten hrackarsky tah.. a nove nebudu uz. :)

    Mne osobne sa aj nové keramiky viac páčia. Staré majú výhodu len v tej menšej veľkosti puzdra, ale inak ako píšeš... ten "smiešny" ťah a v podstate aj luneta... no a o cene sa už vôbec nemusíme baviť, častokrát je vyššia ako pri nových keramikách... a to je pre mňa neakceptovateľné, nie som až taký fanúšik vintage.

    Ak sa Ti suby zdaju moc masivne a velka spona, tak by som este uvazoval o expoch jednickach. Cierny cifernik by Ti doplnil kolekciu bielych a v poslednom modeli uz dobry cifernik aj so spravnou dlzkou ruciciek co sa dotkyaju indexov... 39mm by si urcite pohodlne unosila...

    A vieš, že som si práve na tento model spomenula a pred pár rokmi som si ho dokonca aj v Sherone skúšala a veru nebolo to celkom márne...:) Idem mrknúť staré vlákno, tam je určite fotka ;)

  • Dnes som bol v Trnave v servise a cestou odtial na mna prisiel hlad tak som to zapikoval rovno do City areny. Po vydatnom jedle plnom bielkovin^^, som sa prechadzal po tom ich nakupaku a pri jednom klenotnictve alebo co to bolo mi padol pohlad na vylohu Tissotiek co tam mali. Na moje prekvapenie tam mali okrem novych modelov aj pekne starsie kusky, ktore sa daju zohnat bud tazko alebo vobec. videl som tam stare Seastar a podobne a uplne vzadu smutne cez vyklad pozerali stare prs 516-ky, ktore sa mi vzdy velmi pacili. Vosiel som dnu, oslovil pekne predavacky, jedno slovo, druhe slovo, podali mi hodinky, tretie slovo....pri ponuknutej cene 250€ som vytiahol kartu a domov okrem noveho oleja v aute som si odniesol aj nove hodinky. Viem ze Tissot tu moc v oblube neni, ale vsetci tu mame radi hodinky a co moze byt pre nas krajsi den ako odist domov s novymi hodinkami, vsak? :]

    parada, takto to ma vyzerat! btw u mna je Tissot uplne vpohode, mam ho niekde na urovni Certin, Hamiltonu, Mido, atd... a tie tvoje su paradne, hned by som ich bral!! gratulujem! :thumbup:

  • Dnes na ceste do prace.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • SeikoSan myslím, že toto by bola lepšia alternatíva miesto Submariner, než Tudor ;)

    PS: pekná fotka

    Exp su bozske vo svojej jednoduchej krase a su lepsia alternativa k vacsine hodiniek… :) Spominala si Sub tak som vychadzal z toho ze pozeras po hodinkach s podobnou estetikou. Ja som velky fanusik Tudoru, su zivsie a sviezejsie ako rolex a tiez si myslim ze su cenovo tam kde by mal a mohol byt rolex pri zachovani rovnakej kvality. No to sa mozno vo mne len ozyva pan stredneho veku a lakomec :D :D :D Btw jazdim na Mini :D :D :D

  • paradne su tie expy... skoda ze nemaju datum :) chcelo by to od nich (Rolex) nejaky tool s datumom... DJ su moc blink myslim... suby su suby... expy su gut, ale nemaju datum... achjo... :)

    A vieš, že niekedy je výhoda mať hodinky bez dátumu... hlavne teraz keď nemám winder a na nejaký čas keď odložím DJ a potom to nastavovanie ma moc nebaví... no na druhej strane keby boli Suby, tak isto 116610 :)

  • A vieš, že niekedy je výhoda mať hodinky bez dátumu... hlavne teraz keď nemám winder a na nejaký čas keď odložím DJ a potom to nastavovanie ma moc nebaví... no na druhej strane keby boli Suby, tak isto 116610 :)

    paradne su tie expy... skoda ze nemaju datum :) chcelo by to od nich (Rolex) nejaky tool s datumom... DJ su moc blink myslim... suby su suby... expy su gut, ale nemaju datum... achjo... :)

    U mna podobne ako Monika... datum je fajn a urcite ho ocenim ale irituje ma jeho nastavovanie a v mnohych pripadoch proste spati cifernik… Ja hodinky beriem ako celok, ked sa mi pacia tak s ci bez datumu nie je deal braker ale ked mam ako napriklad pri Suboch na vyber beriem urcite bez datumu...