Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Po navsteve bejduka takto. Trochu asi necakane, ale som moooc spokojny. :)

    Gratulujem. Parada, su super. Keby mali este datum, tak by som o nich aj do buducnosti silno uvazoval.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Ostatne speedy su automaty, a to je problem. Ja chcem cisty manual, a ten maju len moony. Datum je dalsou podmienkou.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • kedysi som aj ja mal kadejake poziadavky na hodinky. ale keby sa ich drzim tak by som moony nikdy nekupil. datum byvala aj moja podmienka, ale vybodol som s na to. na moonoch je datum proste navyse a ak hodlas cakat, ze omega spravi manualne moony s datumom, tak sa nikdy nedockas..

  • S tym som sa uz zmieril a nic take od nich necakam. Proste som mimo mainstream, lovim v inych vodach.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Dlhsie som tu nebol..

    tak Cafte:-)

    Jaaj, tak takéto Suby sú presne to, po čom už dlho moje srdce piští... a nebyť tej obrovskej spony, tak sú už zrejme dávno doma :pascontent:

    Inak dlho si lámem hlavu aký kúsok, by vhodne doplnil moju dvojicu... ak máte nejaké nápady, tak prosím sem s nimi :]

  • Monca, daj nejake veci co by tie hodinky mali mat a co by nemali, nech nevarime z vody... ;)

    kludne aj zaloz vlakno v danej sekcii ci ako sa to vola... Hľadám radu ohľadom kúpy alebo servisu hodiniek

    PS: ak by vadilo ze ta oslovujem Monca, daj vediet, lebo ja vsetky Moniky volam Monca, inak mi to nejde... ale pri tebe spravim vynimku ak si zelas :)

  • Monca, daj nejake veci co by tie hodinky mali mat a co by nemali, nech nevarime z vody... ;)

    kludne aj zaloz vlakno v danej sekcii ci ako sa to vola... Hľadám radu ohľadom kúpy alebo servisu hodiniek

    PS: ak by vadilo ze ta oslovujem Monca, daj vediet, lebo ja vsetky Moniky volam Monca, inak mi to nejde... ale pri tebe spravim vynimku ak si zelas :)

    Ok, jasné... viem, že to sem nepatrí a skúsim vyhľadať moje staré vlákno v príslušnej sekcii ;)

    No a s tou ďalšou podmienkou to už bude ťažšie, lebo keby som vedela, čo by tie hodinky mali, resp. nemali mať, tak už nemusím nič riešiť a rovno si ich kúpim :) Viem len, že by som rada zostala pri rovnakej značke a do tretice by nemal byť biely číselník.

    K PS: nepotrebujem žiadnu výnimku, pokojne ma oslovuj ako je Tebe prirodzené :)

    Ešte raz zdôrazňujem, že sa nemusíte ku mne správať ako k nejakej kvetinke a nepotrebujem žiadne úľavy. Skôr by ma potešilo, keby ste ma brali medzi seba ako plnohodnotného člena tohto fóra ;)

  • Ešte raz zdôrazňujem, že sa nemusíte ku mne správať ako k nejakej kvetinke a nepotrebujem žiadne úľavy. Skôr by ma potešilo, keby ste ma brali medzi seba ako plnohodnotného člena tohto fóra ;)

    jasnacka ;)

    k tvojmu vyberu... Cellini nic? ci chces nieco sportove? alebo biele Expy II?

  • jasnacka ;)

    k tvojmu vyberu... Cellini nic? ci chces nieco sportove? alebo biele Expy II?

    Cellini určite nie a Expy II... tie ma nejako extra neberú, ale možno je to iba tým, že som ich ešte ani raz nevidela v skutočnosti, no na druhej strane tie už sú 42 mm a to by bolo asi ltt. Ale inak áno, skôr by som išla do niečoho športovejšieho, na obmenu s DJ na denné nosenie.

  • Ok, jasné... viem, že to sem nepatrí a skúsim vyhľadať moje staré vlákno v príslušnej sekcii ;)

    No a s tou ďalšou podmienkou to už bude ťažšie, lebo keby som vedela, čo by tie hodinky mali, resp. nemali mať, tak už nemusím nič riešiť a rovno si ich kúpim :) Viem len, že by som rada zostala pri rovnakej značke a do tretice by nemal byť biely číselník.

    K PS: nepotrebujem žiadnu výnimku, pokojne ma oslovuj ako je Tebe prirodzené :)

    Ešte raz zdôrazňujem, že sa nemusíte ku mne správať ako k nejakej kvetinke a nepotrebujem žiadne úľavy. Skôr by ma potešilo, keby ste ma brali medzi seba ako plnohodnotného člena tohto fóra ;)

    Suby su 40mm, skusala si si ich uz niekde? Ozaj je ta spona s glidelockom tak masivna ze Ti prekaza? Ak unosis Daytony, myslim ze suby by si zvladla tiez...

    A nepochybuj o tom ze sme vsetci radi ze Ta tu mame :) Tak nas castejsie pocti navstevou a fotkami svojich super hodiniek :)

    Ja na ruke dnes to iste co vcera, svoje wannabe suby pre chudobneho chlapca z maleho mesta :) Len vcera vecer som mal viac casu hrat sa s fotenim :)

  • Suby su 40mm, skusala si si ich uz niekde? Ozaj je ta spona s glidelockom tak masivna ze Ti prekaza? Ak unosis Daytony, myslim ze suby by si zvladla tiez...

    A nepochybuj o tom ze sme vsetci radi ze Ta tu mame :) Tak nas castejsie pocti navstevou a fotkami svojich super hodiniek :)

    Ja na ruke dnes to iste co vcera, svoje wannabe suby pre chudobneho chlapca z maleho mesta :) Len vcera vecer som mal viac casu hrat sa s fotenim :)

    STEINHART positiv :super: