Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • "misoo" wrote:

    Pekne to mate chlapi, vsetkym gratulujem! :) Don, vedel by si zrovnat ocean1 s tymito pepsinami?


    A čo konkrétne by ťa zaujímalo? Tých rozdielov je tam dosť a väčšina hovorí pre Ocean1, čo je vzhľadom k cenovému rozdielu cca 300€ logické.

  • Rozgoň, kde to Ty bývaš (nechcem presnú adresu, neboj)? Už som zaregistroval, že si niekde od Košíc, ale často sa v pozadí zjavuje okolie Tvojho domova, tak ma to zaujalo, že aký presne región. Inak si pekným príkladom toho, že láska k hodinkám je v prvom rade otázka srdca. To mám na tomto fóre rád, na českom sa popri fajn ľuďoch vyskytujú aj arogantní burani, čo ponižujú každého, kto má iný vkus či možnosti. Tu sa cítim dobre. Keď si pozriem diskusie na českom, do 10 minút ma zvykne niekto nasrať.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Večera v práci...

    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Aj tu boli ľudia, ktorý hodinky pod 2 litre hrdo neuznávali. Na WUSke sa mi páči, že majú beztrestne priestor aj ľudia s menším mešcom :) a menším nárokom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    A stitch in time :D

  • "Matej" wrote:

    Rozgoň, kde to Ty bývaš (nechcem presnú adresu, neboj)? Už som zaregistroval, že si niekde od Košíc,

    tie Kosice si dobre uhadol
    Gps Udaje je to 2ha najvecsia obec po čani 12km smer na vychod cez furču ..
    Napoveda ak si od ke Moj Nick a ujo Google ti pomozu ;)


    pepescom dik ..
    len som zvedavi dokedy budu take :mrgreen:

    misoo

    :super:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Aha, tak už viem. Bola tam aj jedna slávna stredoveká bitka. Ok.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • "misoo" wrote:

    Don: tak celkovy prvy dojem z dialky...


    To máš ťažko, Ocean1 je čistá kopírka a dizajn Rolex je geniálny, k tomu nie je čo dodať. Technické detaily hovoria jasne pre Ocean1, zafír, antireflex, ťah, korunka, wr.

  • "Matej" wrote:

    Rozgoň, kde to Ty bývaš (nechcem presnú adresu, neboj)? Už som zaregistroval, že si niekde od Košíc, ale často sa v pozadí zjavuje okolie Tvojho domova, tak ma to zaujalo, že aký presne región. Inak si pekným príkladom toho, že láska k hodinkám je v prvom rade otázka srdca. To mám na tomto fóre rád, na českom sa popri fajn ľuďoch vyskytujú aj arogantní burani, čo ponižujú každého, kto má iný vkus či možnosti. Tu sa cítim dobre. Keď si pozriem diskusie na českom, do 10 minút ma zvykne niekto nasrať.


    "To mám na tomto fóre rád, na českom sa popri fajn ľuďoch vyskytujú aj arogantní burani, čo ponižujú každého, kto má iný vkus či možnosti. Tu sa cítim dobre. Keď si pozriem diskusie na českom, do 10 minút ma zvykne niekto nasrať"
    :super: 100 bodov

  • Nie su mi trochu male??


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Stale Ti nezobrazuje tie fotky na PC chlape.. Zobrazuje sa to v img tagoch. Na Tapatalku vidiet foto ok.
    Admin mozno poradi...

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "durin" wrote:

    Stale Ti nezobrazuje tie fotky na PC chlape.. Zobrazuje sa to v img tagoch. Na Tapatalku vidiet foto ok.
    Admin mozno poradi...


    Misoo help

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m